Délmagyar logó

2016. 10. 01. szombat - Malvin 11°C | 24°C

A hétvége Csongrád megyei sportműsora

PÉNTEK

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Török György veterán-bajnokság, 2009 ősz, Szeged, Kisstadion, 17: Lokomotiv–Piac (műfű), Lanerossi–Fit World, Dózsa–SZAK, 18: Első Beton–Altax (műfű), Együtt Szegedért–Szegedi Vízmű, Bokafogó–Metálpont, 19: Tervezők–Pláza O'Neill.

VÍZILABDA

Cserháti Gyula férfi emléktorna, Szentes, ligeti uszoda, 16.30.

SZOMBAT

HORGÁSZAT

A szegedi Dalerd HE évi második versenye, Szeged, Atkai-holtág, 7.

KÉZILABDA

Budapest Bank férfi liga, 4. forduló: Pick Szeged–FTC, újszegedi sportcsarnok, 17.

Női NB II, 1. forduló: MNKSE–Medgyesegyháza, Makó, városi sportcsarnok, 16. KSZSE Szeged–Újkígyós, Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 16.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Wiegand Gyula-emléktorna, Szeged, Szabadság tér, 14.

LABDARÚGÁS

NB III, Alföld csoport, 5. forduló: Tisza Volán–Soroksár, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 16.30.

Megyei I. osztály, 5. forduló: Csongrád–Kiskundorozsma, Csongrád, 16.30 (ifik: 14.30). Kiszombor–Tiszasziget-Károlyi, Kiszombor, 16.30 (14.30). Tápé–Sándorfalva, Tápé, 16.30 (14.30).

Megyei II. osztály, 5. forduló, Homokháti csoport: Universitas–Bordány, Szeged, Kisstadion, 11. Baks–Zsombó, Baks, 16.30 (ifik: 14.30). Tömörkény–Forráskút, Tömörkény, 16.30 (14.30). Tisza- Maros csoport: Szegvár–Algyő II., Szegvár, 16.30. Székkutas–HFC II.-Bercsényi, Székkutas, 16.30 (ifik: 14.30). Apátfalva–UTC, Apátfalva, 16.30 (14.30). Újszentiván–CONTITECH-Makó II., Újszentiván, 16.30 (14.30). Fábiánsebestyén–Szőreg, Fábiánsebestyén, 16.30 (14.30).

Megyei III. osztály, 5. forduló: Tiszasziget II.-Károlyi– Csongrád II., Tiszasziget, 16.30. Balástya II.–Domaszék, Balástya, 16.30. Zákányszék–IKV-Alsóváros, Zákányszék, 16.30.

Utánpótlás-bajnokságok: Sándorfalva–Kecskemét, Sándorfalva, U15: 10, U13: 12. Tisza Volán–HFC, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U15: 13, U13: 11.

Legenda-kupa kétmegyés nagypályás torna, 5. forduló: Ferencszállás–Ambrózfalva, Ferencszállás, 16.30. Mórahalom II.–Sándorfalva II., Mórahalom, 16.30. Bütyök csárda Mártély–Ópusztaszer, Mártély, 16.30. Tompa II.– Röszke II., Tompa, 16.30. Derekegyház–Csengele, Derek-
egyház, 16.30. Ásotthalom– Balota TFC, Ásotthalom, 16.30. Gulyás csárda Szeged– Cartel Balástya, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 17.
NB II, nők: Szegedi AK–Nyírség Spartacus, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 15.

SZABADIDŐSPORT

„Együtt könnyebb" kocogóklub, Csongrád, városi sporttelep, 16.

TEKE

Szuperliga, férfiak, 2. forduló: Szegedi TE–Szombathely, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 14 (ifik: 13). NB I, Keleti csoport, férfiak, 2. forduló: Gold Boys SE–Nyíregyháza, Szegvár, 14. NB II, Délkeleti csoport, férfiak, 2. forduló: HFTK–Hajdú 09 TK SE, Szegvár, 10.

VÍZILABDA

Cserháti Gyula férfi emléktorna, Szentes, ligeti uszoda, 10.

VASÁRNAP

KÉZILABDA

Női NB II, 1. forduló: Kistelek–Domaszék, Kistelek, 11.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Kisstadion-kupa, Szeged, Kisstadion, 8.

LABDARÚGÁS

NB II, Keleti csoport, 6. forduló: Makó FC–Szolnok, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 16.30.

NB III, Alföld csoport, 5. forduló: HFC–Orosháza, Hódmezővásárhely, 16.30.

Megyei I. osztály, 5. forduló: Röszke–Balástya, Röszke, 16.30 (ifik: 14.30). Mórahalom–Mindszent, Mórahalom, 16.30 (14.30). Ásotthalom– Csanádpalota, Ásotthalom, 16.30 (14.30). SZVSE-Gyálarét–Szentesi Kinizsi, Gyálarét, 16.30 (14.30). Nagymágocs– Kistelek, Nagymágocs, 16.30 (14.30).

Megyei II. osztály, 5. forduló, Homokháti csoport: Üllés–Szatymaz, Üllés, 16.30. Csanytelek–FK 1899 Szeged, Csanytelek, 16.30.

Megyei III. osztály, 5. forduló: Pusztamérges–Földeák, Pusztamérges, 16.30. Kübekháza–HFC III.-Bercsényi, Kübekháza, 16.30. Öttömös–Ruzsa, Öttömös, 16.30.

Utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–Békéscsaba, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U15: 13, U13: 11. Algyő–Monor, Algyő, U19: 11, U16: 13.
Legenda-kupa kétmegyés nagypályás torna, 5. forduló: Pitvaros–Gyenes Kft. Szegvár, Pitvaros, 16.30. Pázsit SE- UTC II.–Maroslele, Szeged, Kertész utca, 10.

SZABADIDŐSPORT

8×2 keréken kerékpáros túrasorozat, Csongrád, városi sporttelep, 9.

TEKE

NB I, férfiak, Keleti csoport, 2. forduló: Szegvár–Földeák, Szegvár, 10.

VÍZILABDA

Országos utánpótlás-bajnokságok: Szentes–Vasas, Szentes, ligeti uszoda, ifik: 12.30, gyermekek: 11.15, serdülők: 10. SZVPS–Eger, Szeged, újszegedi sportuszoda, ifik: 12.30, serdülők: 10, gyermekek: 11.15.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Mindenhol esélyes a Szegedi TE

Az első hazai bajnoki előtt csütörtökön tartotta sajtótájékoztatóját a Virág cukrászda teraszán a … Tovább olvasom