Délmagyar logó

2017. 10. 18. szerda - Lukács 10°C | 24°C Még több cikk.

A hétvége Csongrád megyei sportműsora

PÉNTEK

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Török György 2009 őszi veterán emléktorna, 3. forduló, Szeged, Kisstadion, 17: Sz. Vízmű–Bokafogó (műfű), Metálpont–SZAK, Altax–Tervezők, 18: Fit World–Első Beton (műfű), Piac Kft.–Lanerossi, Dózsa–Lokomotiv, 19: Együtt Szegedért–Pláza O'Neill (műfű).

LABDARÚGÁS

Megyei II. osztály, Homokháti csoport, 6. forduló: FK 1899 Szeged–Üllés, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 18 (ifik: szombat, 15).

VÍZILABDA

Hídépítő-kupa nemzetközi férfitorna, újszegedi sportuszoda, 17. Taylor & Nash-kupa nemzetközi női torna, újszegedi sportuszoda, 10.

SZOMBAT

AEROBIK

Magyar kupa, elődöntő, Makó, városi sportcsarnok, 11.

FALMÁSZÁS

Csongrád megye nyílt gyorsasági utánpótlás-bajnoksága, Zsombó, 10.

GÖRKORCSOLYA

Dél Csillag-kupa, egyben magyar bajnokság, Szeged, görkorcsolyapálya (Szatymazi utca, Búvár-tó), 10.

LABDARÚGÁS

Megyei I. osztály, 6. forduló: Tápé–Nagymágocs, Tápé, 16 (ifik: 14). Csanádpalota–Kiszombor, Csanádpalota, 16 (14). Mindszent–Röszke, Mindszent, 16 (14). Szentesi Kinizsi–Kistelek, Szentes, 16 (14).

Megyei II. osztály, 6. forduló, Tisza–Maros csoport: Apátfalva–Fábiánsebestyén, Apátfalva, 16 (14). UTC–Székkutas, Szeged, Kertész utca, 16 (14). HFC II.-Bercsényi–Szegvár, Hódmezővásárhely, 16 (14). CONTITECH-Makó II.–Szőreg, Makó, MAK-pálya, 16 (14).

Megyei III. osztály, 6. forduló: Zákányszék–Öttömös, Zákányszék, 16. IKV-Alsóváros– Balástya II., Szeged, Szabadság tér, 16. Csongrád II.–Kübekháza, Csongrád, 16.

Legenda-kupa kétmegyés nagypályás torna, 6. forduló: Röszke II.–Bütyök csárda Mártély, Röszke, 16. Ópusztaszer– Mórahalom II., Ópusztaszer, 16. Sándorfalva II.–Ferencszállás, Sándorfalva, 16. Balota TFC– Derekegyház, Balotaszállás, 16. Gyenes Kft. Szegvár–Tompa II., Szegvár, 16.

Barátságos mérkőzés: Pusztamérges Öregfiúk–Médiaválogatott, Pusztamérges, 13.

RÖPLABDA

Extraliga, férfiak, alapszakasz, 1. forduló: HPQ-Szeged–Dunaferr, újszegedi sportcsarnok, 16.

SZABADIDŐSPORT

K&H olimpiai futónap, Szeged, Dóm tér, 10.

TÁNC

Kistelek Open nemzetközi verseny, Kistelek, városi sportcsarnok, 11.

VÍZILABDA

Hídépítő-kupa nemzetközi férfitorna, újszegedi sportuszoda, 10 és 17. Taylor & Nash-kupa nemzetközi női torna, újszegedi sportuszoda, 13.30. OB I/B, férfiak, 1. forduló: HVSC–Ybl SE, Hódmezővásárhely, Török Sándor strandfürdő, 15.

VASÁRNAP

AEROBIK

Magyar kupa, elődöntő, Makó, városi sportcsarnok, 11.

ASZTALITENISZ

M és T Kft.-kupa megyei egyéni amatőr férfi ranglistaverseny, Szeged, ATSK-centrum (Budapesti krt. 5–7.), 9.

ATLÉTIKA

Szeged város és Csongrád megye gyermekbajnoksága, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 9.

GOLF

Zollplatz-kupa, a Szeged Tour 4. állomása, Szeged, Alföld Golf Klub, 10.

GÖRKORCSOLYA

Dél Csillag-kupa, egyben magyar bajnokság, Szeged, görkorcsolyapálya (Szatymazi utca), 10.

KÉZILABDA

NB I/B, nők, 2. forduló: Szeged-Dorozsma-Algyő–Csömör, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16 (ifik: 18). NB II, Délkeleti csoport, nők: Domaszék–Túrkeve, Domaszék, 16.

LABDARÚGÁS

Megyei I. osztály, 6. forduló: Sándorfalva–Ásotthalom, Sándorfalva, 16 (ifik: 14). Tiszasziget-Károlyi–Mórahalom, Tiszasziget, 16 (14). Balástya– Csongrád, Balástya, 16 (14). Kiskundorozsma–SZVSE-Gyálarét, Kiskundorozsma, 16 (14).

Megyei II. osztály, 6. forduló, Homokháti csoport: Csanytelek–Tömörkény, Csanytelek, 16 (ifik: 14). Szatymaz–Baks, Szatymaz, 16 (14). Zsombó–Universitas, Zsombó, 16. Bordány–Forráskút, Bordány, 16 (14). Tisza– Maros csoport: Algyő II.–Újszentiván, Algyő, 16.

Megyei III. osztály, 6. forduló: Domaszék–Pusztamérges, Domaszék, 16. Földeák–Tiszasziget II.-Károlyi, Földeák, 16. HFC III.-Bercsényi–Ruzsa, Hódmezővásárhely, 16.

Legenda-kupa kétmegyés nagypályás torna, 6. forduló: Csengele–Gulyás csárda Szeged, Csengele, 16. Pázsit SE-UTC II.–Cartel Balástya, Szeged, Kertész utca, 10. Maroslele–Pitvaros, Maroslele, 16. Ambrózfalva–Ásotthalom, Ambrózfalva, 16.

Keresztpályás női bajnokság: Mórahalom–Dusnok, Mórahalom, 16.

TÁNC

Kistelek Open nemzetközi verseny, Kistelek, városi sportcsarnok, 10.

HÉTFŐ

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Török György 2009 őszi veterán emléktorna, 4. forduló, Szeged, Kisstadion, 17: Lanerossi–Dózsa (műfű), Lokomotiv– SZAK, Tervezők–Fot World, 18: Együtt Szegedért–Altax (műfű), Bokafogó–Pláza O'Neill, Metálpont–Sz. Vízmű, 19: Első Beton–Piac Kft. (műfű).

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Kecskeméti és pécsi siker a Gazdavár Kupa nyitányán

Kecskemét - A Gazdavár Kupa férfi kosárlabda felkészülési torna nyitónapján a házigazda Kecskemét 103-84-re nyert a Nyíregyháza ellen, a Pécs 76-75-re verte a Temesvárt. Tovább olvasom