Délmagyar logó

2017. 10. 18. szerda - Lukács 10°C | 24°C Még több cikk.

A hétvége sportműsora

Péntek

Tájékozódási futás: Teremtájfutó és számítógépes tájékozódási bajnokság, Hódmezővásárhely, Gregus Máté szakközépiskola, 16.

Szombat

Evezés: Ergométeres országos bajnokság, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 10.

Kézilabda: NB I, nők: ASA-Consolis-HNKC–Vasas, Hódmezővásárhely, Balogh Imsi Sportaréna, 18. NB I/B, keleti csoport, férfiak: Tisza Volán II.-Dorozsma–Balassagyarmat, Szeged, Etelka sori tornacsarnok, 16 (ifik: 18).

Labdarúgás: Felkészülési mérkőzések: Tisza Volán '92–Baja '92, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13. Tisza Volán–Baja, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 15. Sándorfalva–Makó FC, Sándorfalva, 11. HFC–Csongrád, Hódmezővásárhely, 11. Apátfalva–Kiszombor, Apátfalva, 15.

Legenda Lajcsi-kupa megyei nagypályás torna: H. Bercsényi–Újszentiván (Mártély), 10. Gulyás csárda Szeged– Ásotthalom Koródi Dózsa (Szeged, Felső Tisza-parti stadion), 11. Mártély– Ópusztaszer (Mártély), 13. Maroslele– Ferencszállás (Maroslele), Derekegyház–Sándorfalva (Derekegyház), Balota TFC–Csengele (Balotaszállás), Röszke II.–Pázsit SE (Röszke), 14.

Teke: NB I, férfiak, keleti csoport: Földeák–Nyíregyháza, Szeged, Pick-pálya, 10. NB II, férfiak, délkeleti csoport: Tekézők HT–Debrecen, Szegvár, 10.

Vízilabda: Vodafone női OB I, középszakasz az 1–4. helyért: Hungerit MetalCom-Szentes–Eger, Szentes, ligeti uszoda, 16.

Vasárnap

Jégkorong: OB I/B, rájátszás a 3. helyért, 2. mérkőzés: Tisza Volán–MAC-Népstadion, Szeged, műjégpálya, 18.

Kézilabda: NB II, délkeleti csoport, nők: Kistelek–Békéscsaba, Kistelek, városi sportcsarnok, 11 (ifjúságiak: 13).

Adidas gyermekbajnokság, régiós döntő, Szeged, Etelka sori tornacsarnok, 9.

Kispályás labdarúgás: Téli teremtorna, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.

Kosárlabda: NB I B csoport, férfiak: SZTE-Szedeák– Óbudai Kaszások, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18.

Labdarúgás: Legenda Lajcsi-kupa megyei nagypályás torna: Ambrózfalva–Pitvaros, Ambrózfalva, 14. Felkészülési mérkőzés: Ásotthalom–Üllés, Ásotthalom, 14.30.

Teke: NB I, férfiak, keleti csoport: Szegvár– Bélapátfalva, Szegvár, 10. NB II, férfiak, délkeleti csoport: Kiszombor– Szentesi VTE, Kiszombor, 10.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Godaish 200-zal robbantott

Godaish Péter (20), a Szeged Lelkesedés SE atlétája ezüstérmet szerzett a fedettpályás országos… Tovább olvasom