Délmagyar logó

2016. 09. 30. péntek - Jeromos 12°C | 24°C

A hétvége sportműsora

szombat

labdarúgás

NB III, Alföld csoport, 24. forduló: Algyő–Orosháza, Algyő, 17.
Megyei I. osztály, 24. forduló: Csongrád–Kiszombor, Csongrád, 17 (ifik: 15). Mindszent–Tápé, Mindszent, 17 (15).

Megyei II. osztály, 24. forduló: Székkutas–Baks, Székkutas, 17 (ifik: 15). UTC–Deszk, Szeged, Kertész utca, 17 (15). Csanádpalota–CONTITECH-Makó II., Csanádpalota, 17 (ifik: 05. 20., 17!).

Megyei III. osztály, 20. forduló: IKV Alsóváros–Pusztamérges, Szeged, Szabadság tér, 17. FK 1899 Szeged–Csongrádi Öregfiúk, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 17.

Legenda Lajcsi-kupa megyei nagypályás torna, 25. forduló: Derekegyház–Ásotthalom Koródi Dózsa, Derekegyház, 17.30. Ferencszállás–Pitvaros, Ferencszállás, 17.30. Röszke II.–H. Bercsényi, Röszke, 17.30. Maroslele–Mártély, Maroslele, 17.30.

Utánpótlás-bajnokságok: HFC–Békéscsaba, Hódmezővásárhely, városi stadion, U17: 10, U19: 12. HFC–Vác, Hódmezővásárhely, városi stadion, U13: 11, U15: 13.

lovassport

Nemzetközi fogathajtó verseny, első vb-válogató, maratonhajtás, Fábiánsebestyén, 9.

teke

Válogatott felkészülési mérkőzések: Magyarország–Szerbia, nők: 10, férfiak: 14, Szeged, újszegedi teke- és bowlingcentrum.

vízilabda

OB I, férfiak, rájátszás az 5–8. helyért, első forduló: Szeged Beton VE–BVSC, Szeged, újszegedi sportuszoda, 12.

OB I/B, férfiak: Bertók SC Szentes–Tatabánya, Szentes, ligeti uszoda, 14.

vasárnap

kispályás labdarúgás

Kisstadion-kupa, Szeged, Kisstadion, 8.

labdarúgás

Megyei I. osztály, 24. forduló: Balástya–Szentesi Kinizsi, Balástya, 17 (ifik: 15). SZVSE-Gyálarét–Röszke, Gyálarét, 17 (15). Tiszasziget–Kistelek, Tiszasziget, 17 (15). Sándorfalva–Ásotthalom, Sándorfalva, 17 (15). Kiskundorozsma–Nagymágocs, Kiskundorozsma, 17 (15).

Megyei II. osztály, 24. forduló: Tömörkény–Zsombó, Tömörkény, 17 (ifik: 15). Bordány–Universitas, Bordány, 17 (15). Üllés–Csanytelek, Üllés, 17 (15). Forráskút–Apátfalva, Forráskút, 17 (15).

Megyei III. osztály, 20. forduló: Algyő II.–Földeák, Algyő, 17. Domaszék–Szegvár, Domaszék, 17. Szatymaz–Cartel Balástya, Szatymaz, 17. Kübekháza–Zákányszék, Kübekháza, 17. Ruzsa–Öttömös, Ruzsa, 17.

Legenda Lajcsi-kupa megyei nagypályás torna, 25. forduló: Pázsit SE–Ópusztaszer, Szeged, Kertész utca, 10.30. Ambrózfalva–Újszentiváni Haladás, Ambrózfalva, 17.30. Csengele–Sándorfalva II., Csengele, 17.30.

Utánpótlás-bajnokságok: HFC–Békéscsaba, Hódmezővásárhely, városi stadion, U13: 10, U15: 12. HFC–Újbuda, Hódmezővásárhely, városi stadion, U16: 11, U19: 13.

lovassport

Nemzetközi fogathajtó verseny, vb-válogató, akadályhajtás, Fábiánsebestyén, 9.

teke

Szilánk-kupa felnőtt női vidékbajnokság, Szeged, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 8.

hétfő

kézilabda

Budapest Bank férfiliga, elődöntő, első mérkőzés: Pick Szeged–Dunaferr, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18.

kispályás labdarúgás

Török György 2009 veteránbajnokság, Szeged, Kisstadion, 17: Első Beton–Lokomotiv (műfű), Tervezők–Dózsa. 18: Bokafogó–Fit World (műfű), Metálpont–Altax, SZAK–Pláza O'Neill.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

HPQ-Szeged: pontosabb volt a Kecskemét

Röplabda - A férfi röplabda NB I Ligabajnokság elődöntőjének második összecsapását is 3:0-ra nyerte… Tovább olvasom