Délmagyar logó

2016. 10. 01. szombat - Malvin 11°C | 24°C

A hétvége sportműsora

PÉNTEK

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Török György 2009 őszi veterán bajnokság, Szeged, Kisstadion, 17: Tervezők–Lanerossi (műfű), Együtt Szegedért–Lokomotív, Bokafogó– Dózsa; 18: Metálpont–Piac Kft. (műfű), Sz. Vízmű–Fit World, Pláza O'Neill–Altax.

SZOMBAT

KÉZILABDA

NB I/B, férfiak, 6. forduló: Tisza Volán II.-Dorozsma– Orosháza, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy Sportcsarnok, 16 (ifik: 18). NB II, Délkeleti csoport, nők, 5. forduló: KSZSE–Kistelek, Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 16. Férfiak: Makó KC–Békéscsaba, Makó, városi sportcsarnok, 17 (ifik: 15).

KOSÁRLABDA

Uniqa női NB I A csoport, nők, 4. forduló: Szeviép-Szeged–Szekszárd, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18. NB I B, Keleti csoport, 4. forduló: SZTE-Szeged–FTC, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 15.45. EnterNet Vásárhelyi KS–Nagykálló, Hódmezővásárhely, Hódtói sportcsarnok, 18.30 (U20: 16.15).

LABDARÚGÁS

NB III, Alföld csoport, 9. forduló: Tisza Volán–Gyula, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 14.30.

Megyei I. osztály, 10. forduló: Kiszombor–Nagymágocs, Kiszombor, 14.30 (ifik: 12.30). Tápé–Röszke, Tápé, 14.30 (12.30). Csanádpalota– SZVSE-Gyálarét, Csanádpalota, 14.30 (12.30). Mindszent– Szentesi Kinizsi, Mindszent, 14.30 (12.30).

Megyei II. osztály, 10. forduló, Homokháti csoport: Universitas–Üllés, Szeged, Kisstadion, 11. Tömörkény–Baks, Tömörkény, 14.30 (ifik: 12.30). Tisza–Maros csoport: Fábiánsebestyén–Szegvár, Fábiánsebestyén, 14.30 (12.30). CONTITECH-Makó II.–UTC, Makó, MAK-pálya, 14.30 (12.30).

Megyei III. osztály, 10. forduló: Balástya II.–Tiszasziget II.-Károlyi, Balástya, 14.30. Zákányszék–Kübekháza, Zákányszék, 14.30. IKV-Alsóváros– Ruzsa, Szeged, Szabadság tér, 14.30.

NB II, nők: Szegedi AK Boszorkányok–Nyírség NSC Nyíregyháza, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13.

Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–Debrecen, Szeged, Felső Tisza- parti stadion, U17: 11, U19: 11. Sándorfalvi UKSE–Grosics Akadémia, Sándorfalva, U15: 10, U13: 12. HFC–FTC, Hódmezővásárhely, U15: 11, U13: 13.

SZABADIDŐSPORT

Nordic walking (botgyaloglás), Szeged, újszegedi liget, 9. KM-túra 2009, kerékpározás, Szeged, Maty-ér, 9.

TEKE

Szuperliga, férfiak, 6. forduló: Szegedi TE–Szolnok, Szeged, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 14 (ifik: 13). NB I, Keleti csoport, férfiak: Gold Boys SE–Oroszlány, Szegvár, 14. Földeák–Cegléd, Földeák, 10. NB II, délkeleti csoport, férfiak: HFTK–Szentesi TE, Szegvár, 10.

TOLLASLABDA

Badminton-kupa 2009 amatőrverseny felnőtteknek és gyerekeknek, Szeged, SZTE- JGYPK Sportközpont tornaterme, Hattyas sor, 10.

VÍZILABDA

Vodafone OB I, férfiak: Bodrogi Bau-IOS-Szentesi VK–Domino-Honvéd, Szentes, ligeti uszoda, 18.30. Nők: Hungerit-MetalCom-Szentes–Heraklész II., Szentes, ligeti uszoda, 16.30. OB I/B, férfiak: Bertók-Szentes–KVSE, Szentes, ligeti uszoda, 14.30. SZVPS– Angyalföld, Szeged, újszegedi sportuszoda, 16.

VASÁRNAP

ASZTALITENISZ

Az ATSK diákversenye, Szeged, ATSK-terem, 9.

FUTSAL

NB I, nők: Szegedi AK Boszorkányok–Univerzum, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy Sportcsarnok, 12.

JÉGKORONG

Előkészítő bajnokság: Tisza Volán–FTC, Szeged, műjégpálya, 15.

KÉZILABDA

NB II, délkeleti csoport, nők, 5. forduló: Marosmenti NKSE–Abony, Makó, városi sportcsarnok, 17. Megyei bajnokság, nők: HKE–Szentes, Hódmezővásárhely, Hódtói sportcsarnok, 15.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Hungerit felkészülési torna, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 8. Kisstadion- kupa, Szeged, Kisstadion, 8.

KOSÁRLABDA

NB I B, Keleti csoport, férfiak, 4. forduló: Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák–Óbudai Kaszások, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 17.

LABDARÚGÁS

NB II, Keleti csoport, 11. forduló: Makó FC–Békéscsaba, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 14.30.

NB III, Alföld csoport, 9. forduló: HFC–Soroksár, Hódmezővásárhely, városi stadion, 14.30.

Megyei I. osztály, 10. forduló: Ásotthalom–Mórahalom, Ásotthalom, 14.30 (ifik: 12.30). Sándorfalva–Csongrád, Sándorfalva, 14.30 (12.30). Tiszasziget-Károlyi– Kistelek, Tiszasziget, 14.30 (12.30). Balástya–Kiskundorozsma, Balástya, 14.30 (12.30).

Megyei II. osztály, 10. forduló, Homokháti csoport: Forráskút–Csanytelek, Forráskút, 14.30 (ifik: 12.30). Bordány– FK 1899 Szeged, Bordány, 14.30 (12.30). Zsombó– Szatymaz, Zsombó, 14.30 (12.30). Tisza–Maros csoport: Újszentiván–Székkutas, Újszentiván, 14.30 (12.30). Szőreg–Apátfalva, Szőreg, 14.30 (12.30). Algyő II.–HFC II.-Bercsényi, Algyő, 14.30.

Megyei III. osztály, 10. forduló: Pusztamérges–Öttömös, Pusztamérges, 14.30. Domaszék–HFC III.-Bercsényi, Domaszék, 14.30. Földeák–Csongrád II., Földeák, 14.30.

Női keresztpályás-bajnokság: Mórahalom–Szeged, Mórahalom, 10.
Országos utánpótlás-bajnokságok: Algyő–Orosháza, Algyő, U16: 10, U19: 12. Makó–Diósgyőr, Makó, MAK-pálya, U17: 11, U19: 13.

TEKE

NB I, Keleti csoport, férfiak: Szegvár–Bp. Erőmű, Szegvár, 10. NB II, Délkeleti csoport, férfiak: Szentesi VTE–Hajdú 09 TK, Szentes, 10.

HÉTFŐ

FUTSAL

U21-es bajnokság: Legrand-MetalCom-Szentes–Hajdúnánás, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 20.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Nem játszottak jól, de nagyot küzdöttek női kéziseink

A magyar női kézilabda-válogatott csütörtök este 24-20-ra verte Csehországot Európa-bajnoki selejtezőn. Tovább olvasom