Délmagyar logó

2017. 01. 19. csütörtök - Sára, Márió -7°C | 0°C Még több cikk.

A hétvége sportműsora

PÉNTEK

KOSÁRLABDA

NB I B csoport, férfiak: Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák– Jászberény, újszegedi sportcsarnok, 19.

SZOMBAT

ASZTALITENISZ

NB II, férfiak: ATSK Szeged II.–Sárospatak, Szeged, ATSK terem, 11.

KÉZILABDA
NB II, Délkeleti csoport, nők: Marosmenti NKSE–Túrkeve, Makó, Erdei János Sportcsarnok, 16.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS
Szeretetakció a szegények karácsonyáért jótékonysági torna, Szentes, dr. Papp László Sportcsarnok, 8.

KOSÁRLABDA
Kadett torna, Hódmezővásárhely, Hódóti sportcsarnok, 9.

LABDARÚGÁS
Megyei I. osztály, 14. forduló: Kiszombor–SZVSE-Gyálarét, Kiszombor, 13.30 (ifik: 11.30). Tápé–Szentesi Kinizsi, Tápé, 13.30 (11.30). Csanádpalota–Balástya, Csanádpalota, 13.30 (11.30).

Megyei II. osztály, 14. forduló, Homokháti csoport: FK 1899 Szeged–Csanytelek, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13.30 (11.30). Tisza– Maros csoport: UTC–Apátfalva, Szeged, Kertész utca, 13.30 (11.30). CONTITECH-Makó II.– Újszentiván, Makó, MAK-pálya, 13.30 (11.30).

Megyei III. osztály, 15. forduló: Zákányszék–Domaszék, Zákányszék, 13.30. Balástya II.–Földeák, Balástya, 13.30. Tiszasziget II.-Károlyi–HFC II.- Bercsényi, Tiszasziget, 13.30.

Országos utánpótlás-bajnokságok: Makó–Bőcs, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, U17: 11, U19: 13. HFC–Dabas, Hódmezővásárhely, U19: 11, U16: 13.

RÖPLABDA
Extraliga, férfiak: HPQ-Szeged–Szolnok, újszegedi sportcsarnok, 16.

SZABADIDŐSPORT
Együtt könnyebb kocogóklub, Csongrád, városi sporttelep evezős háza, 15.

TEKE
NB II, Délkeleti csoport, férfiak: HFTK–Gyula, Szegvár, 10.

ÚSZÁS
2000 méteres verseny, Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda, 9.

VÍZILABDA
Vodafone OB I, férfiak: Szeged Beton VE–Vasas, újszegedi sportuszoda, 18.30. Bodrogi Bau-IOS-Szentes–Szolnok, Szentes, ligeti uszoda, 18.30. Vodafone OB I, nők: Hungerit-MetalCom-Szentes–Eger, Szentes, ligeti uszoda, 16.30. OB I/B, férfiak: Bertók SC Szentes–Egri Vízmű, Szentes, ligeti uszoda, 14.30. SZVPS–Békéscsaba, újszegedi sportuszoda, 16.

VASÁRNAP

KÉZILABDA

NB II, Délkeleti csoport, nők: Domaszék–Abony, Domaszék, 16. Megyei bajnokság: HKE–Algyő, Hódmezővásárhely, Hódtói sportcsarnok, 15.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS
Hungerit-kupa városi bajnokság, Szentes, dr. Papp László Sportcsarnok, 8.

LABDARÚGÁS
NB II, Keleti csoport, 15. forduló: Makó FC–Debrecen II., Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 13.30.

Megyei I. osztály, 14. forduló: Röszke–Nagymágocs, Röszke, 13.30 (ifik: 11.30). Mórahalom–Csongrád, Mórahalom, 13.30 (11.30). Ásotthalom–Kistelek, Ásotthalom, 13.30 (11.30). Sándorfalva– Kiskundorozsma, Sándorfalva, 13.30 (11.30). Tiszasziget-Károlyi–Mindszent, Tiszasziget, 13.30 (11.30).

Megyei II. osztály, 14. forduló, Homokháti csoport: Zsombó–Baks, Zsombó, 13.30 (ifik: 11.30). Szatymaz–Üllés, Szatymaz, 13.30 (11.30). Bordány–Universitas, Bordány, 13.30. Forráskút–Tömörkény, Forráskút, 13.30 (11.30). Tisza–Maros csoport: Algyő II.–Szegvár, Algyő, 13.30. HFC III.-Bercsényi–Székkutas, Hódmezővásárhely, 13.30 (11.30). Szőreg–Fábiánsebestyén, Szőreg, 13.30 (11.30).

Megyei III. osztály, 15. forduló: Öttömös–IKV-Alsóváros, Öttömös, 13.30. Pusztamérges–Csongrád II., Pusztamérges, 13.30. Kübekháza–Ruzsa, Kübekháza, 13.30.

Országos utánpótlás-bajnokságok: HFC–Békéscsaba, Hódmezővásárhely, U15: 10, U13: 12. Tisza Volán–Monor, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U19: 11, U16: 13.

RÖPLABDA
Ülőröplabda bajnoki forduló a Csakazért SE rendezésében, Szeged, Boldogasszony sgt.-i gyakorló iskola, 10.

TEKE
NB II, Délkeleti csoport, férfiak: Szentesi VTE–Szank, Szentes, 10.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

A teke Fradi–Újpestje

Vasárnap a férfi tekecsapat Szuperliga kilencedik – őszi utolsó – játéknapján rendezik a… Tovább olvasom