Délmagyar logó

2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 8°C

A hétvége sportműsora

SZOMBAT

KÉZILABDA

Magyar kupa, negyeddöntő, első mérkőzés: Pick Szeged– Kecskemét, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 17. NB I, nők: ASA-Consolis-HNKC–Hunnia, Hódmezővásárhely, Balogh Imsi Sportaréna, 18.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

8. Kistelek-kupa, Kistelek, városi sportcsarnok, 8, osztályozók: 18. Csongrád város teremlabdarúgó-bajnoksága, Csongrád, 12. Téli-kupa, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.30. Pepita-kupa, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 17.

KOSÁRLABDA

Amatőr női NB I, Keleti csoport: SZTE-Szeged–Debrecen, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 13.30.

LABDARÚGÁS

Felkészülési mérkőzések: Makó FC II.–Gyula, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 11. HFC–Csongrád, Hódmezővásárhely, 11. Sándorfalva–Tiszasziget, Sándorfalva, 10. Tisza Volán–CFR Temesvár (román), Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 11. Tisza Volán ifi–Tápé, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13. Üllés–Balástya, Üllés, 12. Mindszent–Fábiánsebestyén, Mindszent, 11.

RÖPLABDA

Extraliga, férfiak, keresztjáték az 5–9. helyért: HPQ-Szeged–Dág, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 11.

SÚLYEMELÉS

Csongrád megye egyéni bajnoksága minden korosztályban, Szeged, Etelka sori Lelkesedés SK-terem, 10.30.

TEKE


NB I, Keleti csoport, férfiak: Gold Boys SE–Földeák, Szegvár, 14. NB II, délkeleti csoport, férfiak: HFTK–Tekézők HT, Szegvár, 10. Szentesi TE–Szentesi VTE, Szeged, Pick-pálya, 10.

VÍZILABDA

Vodafone OB I, férfiak: Bodrogi Bau-IOS-Szentes–Eger, Szentes, ligeti uszoda, 18.30.

VASÁRNAP

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Csongrád város teremlabdarúgó-bajnoksága, Csongrád, 10. Téli-kupa, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.30. Hungerit-kupa, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 9.30. 2010 +40 öregfiúk torna, Szeged, Etelka sor, 8; helyosztók: 12.30-tól.

KOSÁRLABDA

NB I A csoport, nők: Szeviép-Szeged–BSE, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 17.

LABDARÚGÁS

Felkészülési mérkőzések: Kistelek–Baks, Kistelek, 13. Tisza Volán–Ásotthalom, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 11. Mórahalom–Tompa, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13. Röszke–Bordány, Röszke, 13.

TEKE

NB I, Keleti csoport, férfiak: Szegvár–Bélapátfalva, Szegvár, 10.

HÉTFŐ

FUTSAL

NB I, férfiak: Legrand-MetalCom-Szentes–Győr, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 20.

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Hungerit MetalCom-Szentes: könnyű győzelmek

A női vízilabda OB I felsőházi középszakaszát a magyar utánpótlás-válogatott elleni hazai dupla meccsel kezdte meg a Hungerit MetalCom-Szentes. Tovább olvasom