Délmagyar logó

2018. 09. 23. vasárnap - Tekla 11°C | 22°C Még több cikk.

A hétvége sportműsora

PÉNTEK

KOSÁRLABDA

Férfi NB I, B csoport: EnterNet Vásárhelyi KS–Szolnok, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18.30.

LABDARÚGÁS

Felkészülési meccs: Sándorfalva–Tápé, Sándorfalva, 18.30.

SZOMBAT

ASZTALITENISZ

NB II: ATSK Szeged II.–Debrecen, Szeged, ATSK-terem, 11.

KOSÁRLABDA

Női NB I, A csoport: Szeviép-Szeged–Vasas-Csata, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18.

LABDARÚGÁS

Felkészülési mérkőzések: Makó FC–Nagyszentmiklós (romániai), Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 11. Tisza Volán–Battonya, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 15. Kistelek–Akasztó, Kistelek, 11. Ásotthalom–Kiskunhalas, Ásotthalom, 14. Csanádpalota–Őscsanád, Csanádpalota, 14. HFC–Mindszent, Hódmezővásárhely, városi stadion, 11. Bordány–Röszke, Bordány, 13. Szentesi Kinizsi–Csanytelek, Szentes, 10. Baks–Pálmonostora, Baks, 13. Szőreg–Universitas, Szőreg, 11. (A találkozók megtartása időjárásfüggő.)

TEKE

Férfi Szuperliga: Szegedi TE–BKV Előre, Szeged, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 14. NB I, Keleti csoport: Gold Boys SE–Cegléd, Szegvár, 14. NB II, Délkeleti csoport: Szentesi TE–Gyula, Szentes, 10.

TENISZ

Első kategóriás, országos utánpótlásverseny, Hódmezővásárhely, Hód TC csarnok, 9.

TORNA

Forray Torna meghívásos verseny, Szegvár, tornacsarnok, 9.

VÍZILABDA

Vodafone OB I, nők, felsőház (1–6. helyért): Hungerit MetalCom-Szentes–BVSC, Szentes, ligeti uszoda, 16.30.

VASÁRNAP

ASZTALITENISZ

Férfi NB I, Keleti csoport: Floratom Szeged II.–Szolnok, Szeged, volt Móricz-iskola, 11.

JÉGKORONG

NB I/B: Tisza Volán–Dab.Dolcer, Szeged, műjégpálya, 15.

KÉZILABDA

Férfiak, NB II, Délkeleti csoport: Makói KC–Berettyóújfalu, Makó, Erdelyi János sportcsarnok, 17 (ifi: 15).

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

BB Mentor-kupa, nemzetközi utánpótlástorna, Szeged, SZTE-tornacsarnok, 9.

LABDARÚGÁS

Felkészülési mérkőzések: SZVSE-Gyálarét–Mórahalom, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13. Ásotthalom–Algyő II., Ásotthalom, 14. Röszke–Szatymaz, Röszke, 14. Zsombó–Kiskundorozsma, Zsombó, 14. Forráskút–Csólyospálos, Forráskút, 14. (A találkozók megtartása időjárásfüggő.)

SAKK

NB I: ASS-Makói SVSE–Budapesti Honvéd, Makó, Sakkcentrum, Szent János tér 19., 12. NB II: ASS-Makói SVSE II.–Abony, Makó, Sakkcentrum, Szent János tér 19., 10.

TEKE

NB II, Délkeleti csoport: Szentesi VTE–Tiszakécske, Szentes, 10.

TENISZ

Első kategóriás, országos utánpótlásverseny, negyed- és nyolcaddöntők, Hódmezővásárhely, Hód TC csarnok, 9.

HÉTFŐ

TENISZ

Első kategóriás, országos utánpótlásverseny, döntők, Hódmezővásárhely, Hód TC csarnok, 9.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Volvo-kupa: Magyarország–Egyesült Államok 11-5

Újabb könnyed győzelmen van túl a magyar férfi vízilabda-válogatott. Ausztrália után az Egyesült… Tovább olvasom