Délmagyar logó

2017. 08. 19. szombat - Huba 20°C | 35°C Még több cikk.

A hétvége sportműsora

PÉNTEK

KOSÁRLABDA

NB I A csoport, nők, 20. forduló: Szeviép-Szeged–MiZo-Pécs, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18.30.

SZOMBAT

FALLABDA

XI. amatőr Marosfitt-kupa, Szeged, Marosfitt park, 10.

FUTSAL

Amatőr torna a Délkertész-kupáért, I. játéknap, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 14.

KÉZILABDA

Taxi Plusz farsangi fiú szivacskézilabda-torna, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy- sportcsarnok, 9. Farsangi-kupa amatőr női torna, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 9.

KOSÁRLABDA

Országos serdülő bajnokság, Hódmezővásárhely, Hódtói sportcsarnok, 9.30.

LABDARÚGÁS

Arany Ászok megyei I. osztály, 16. forduló: Szentesi Kinizsi–Kiszombor, Szentes, 14.30 (ifik: 12.30), játékvezető: Orosz K. Mindszent–Sándorfalva, Mindszent, 14.30 (12.30), Fülöp Z.

Arany Ászok megyei III. osztály, 18. forduló: HFC III.-Bercsényi–Öttömös, Hódmezővásárhely, 10, játékvezető: Kószó Cs. IKV-Alsóváros–Pusztamérges, Szeged, Szabadság tér, 14.30, Cser T. Zákányszék–Balástya II., Zákányszék, 14.30, Szalai Sz. Csongrád II.–Ruzsa, Csongrád, 14.30, Balázs E.

Utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–HFC, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U16: 11, U19: 13. Makó–Kazincbarcika, Makó, U17: 12, U19: 14.
Felkészülési mérkőzés: UTC–Universitas, Szeged, Kertész utca, 11.

RÖPLABDA

Markovics utánpótlás emléktorna, Szeged, Tabán, Radnóti, Arany, József A. iskola, Etelka sori sportcsarnok, 8.

TEKE

NB II, Délkeleti csoport: THT–Szentesi TE, Szegvár, 10.

VÍZILABDA

Vodafone OB I, férfiak: Szeged Beton VE–FTC, Szeged, újszegedi sportuszoda, 18. Bodrogi Bau-IOS-Szentes–OSC, Szentes, ligeti uszoda, 18.30. Nők: Universitas Szeged–Honvéd, Szeged, újszegedi sportuszoda, 16.

VASÁRNAP

ASZTALITENISZ

Makkosházi-kupa iskolásoknak, Szeged, ATSK-terem, 9.

FUTSAL

Amatőr torna a Délkertész-kupáért, I. játéknap, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 9.

JÉGKORONG

OB I/B, férfiak: Tisza Volán–MAC Népstadion, Szeged, műjégpálya, 18.30.

KÉZILABDA

Bajnokok Ligája, férfiak, A csoport, 10. forduló: Pick Szeged–Constanta (román), Szeged, újszegedi sportcsarnok, 17.15. NB I/B, nők: Szeged-Dorozsma-Algyő–FTC II., Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16. NB II, Délkeleti csoport, férfiak: Makó KC–Gyula, Makó, Erdei János Sportcsarnok, 17 (ifik: 15). NB II, Délkeleti csoport, nők: Domaszék–Kistelek, Domaszék, 16.

LABDARÚGÁS

NB II, Keleti csoport, 16. forduló: Makó FC–Cegléd, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 14.30.

NB III, Alföld csoport, 14. forduló: HFC–Tisza Volán, Hódmezővásárhely, 14.30, játékvezető: Barta.

Arany Ászok megyei I. osztály, 16. forduló: Nagymágocs–Csongrád, Nagymágocs, játékvezető: Török S. SZVSE- Gyálarét–Röszke, Gyálarét, Lovas L. Kistelek–Mórahalom, Kistelek, Bán J. Kiskundorozsma–Ásotthalom, FORRÁSKÚT(!), Bánáthy J. (ifik: Ásotthalmon). Balástya–Tápé, Balástya, Polyák A., Károlyi-Tiszasziget–Csanádpalota, Tiszasziget, Takács T. Mindegyik találkozó 14.30-kor kezdődik, előmeccset az ifik 12.30-kor játszanak.

Arany Ászok megyei III. osztály, 18. forduló: Domaszék–Károlyi II.-Tiszasziget, Domaszék, 14.30, játékvezető: Csuka F. Földeák–Kübekháza, Földeák, 14.30, Bartucz T.

Felkészülési mérkőzés: Szatymaz–Algyő II., Szatymaz, 14.

RÖPLABDA

Markovics utánpótlás emléktorna, Szeged, Tabán, Radnóti, Arany, József A. iskola, Etelka sori sportcsarnok, 8.

SZABADIDŐSPORT

Nyílt nap (alakformálás, fitt-hát, latin dance, peak pilates), Szeged, Gellért Szabadidőközpont, 9.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Szegedi siker a rangadón! Szedeák-Kosársuli 103-75

Magabiztosan, száz pont fölött dobva nyerte meg az EnterNet Vásárhelyi KS elleni megyei rangadóját a… Tovább olvasom