Délmagyar logó

2017. 11. 25. szombat - Katalin 3°C | 12°C Még több cikk.

A hétvége sportműsora

SZOMBAT

JÉGTÁNC

Országos utánpótlás-bajnokság, műjégpálya, 10.

KÉZILABDA

Budapest Bank férfi kézilabdaliga: Pick Szeged–Dunaferr, újszegedi sportcsarnok, 17. NB I, nők: ASA-Consolis HNKC– Veszprém Barabás KC, Hódmezővásárhely, Balogh Imsi Sportközpont, 18.

LABDARÚGÁS

Arany Ászok megyei I. osztály, 18. forduló: Szentesi Kinizsi–Röszke, Szentes, 15.30 (ifik: 13.30). Mindszent–Ásotthalom, Mindszent, 15.30. Csanádpalota–Sándorfalva, Csanádpalota, 15.30. Arany Ászok megyei II. osztály, 16. forduló, Homokháti csoport: Tömörkény–Bordány, Tömörkény, 15.30. FK 1899 Szeged–Baks, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 15.30. Arany Ászok megyei II. osztály, 16. forduló, Tisza–Maros csoport: Újszegedi TC–Szegvár, Szeged, Kertész u., 15.30. Apátfalva–Székkutas, Apátfalva, 15.30. Contitech-Makó II.–Fábiánsebestyén, Makó, MAK-pálya, 15.30. Algyő II.–Szőreg, Algyő, 15.30. Arany Ászok megyei III. osztály, 20. forduló: HFC III.-Bercsényi–Domaszék, Hódmezővásárhely, 15.30. Tiszasziget II.-Károlyi–Balástya II., Tiszasziget, 15.30.

Csongrád II.–Földeák, Csongrád, 15.30. Kübekháza–Zákányszék, Kübekháza, 15.30. Legenda-kupa, kétmegyés nagypályás bajnokság, 20. forduló: Derekegyház–Ferencszállás, Derekegyház, 15.30. Sándorfalva II.– Tompa II., Sándorfalva, 15.30. Ópusztaszer–Pitvaros, Ópusztaszer, 15.30. Röszke II.–Pázsit- UTC II., Röszke, 15.30. Maroslele–Cartel-Balástya III., Maroslele, 15.30. Női NB II: Szegedi AK–Nyírség NSC, Szeged, városi stadion, 15.

VERSENYTÁNC

V. X-TREME-kupa országos hiphop táncverseny, SZTE JGYTF tornaterme, Topolya sor, 10.

VÍZILABDA

Vodafone OB I, férfiak: Szeged Beton–OSC, újszegedi sportuszoda, 18.30. Bodrogi-Bau-IOS-Szentesi VK–BVSC, Szentes, ligeti uszoda, 18.30. OB I/B, férfiak: Bertók SC Szentes–Hírös VSE, Szentes, ligeti uszoda, 16.30 Vodafone OB I, nők: Universitas Szeged–Angyalföld SI, újszegedi sportuszoda, 16.

VASÁRNAP

KÉZILABDA

NB I/B, nők: Szeged-Dorozsma-Algyő–Bugyi SE, Szeged- Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16. NB II, Délkeleti csoport, nők: Domaszék–Marosmenti NKSE, Domaszék, 16.

KOSÁRLABDA

NB I/B, férfiak: Dél-Konstrukt SZTE–Szedeák–Újbuda, újszegedi sportcsarnok, 17 (ifi: 19.20). NB I/B, nők, rájátszás, negyeddöntő: SZTE-Szeged– SMAFC-NYME, újszegedi sportcsarnok, 14.30.

LABDARÚGÁS

NB II, Keleti csoport: Makó FC–REAC, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 15. Arany Ászok megyei I. osztály, 18. forduló: Kistelek–Csongrád, Kistelek, 15.30 (ifik: 13.30). Kiskundorozsma–Mórahalom, Dorozsma, 15.30. Balástya–Kiszombor, Balástya, 15.30. Tiszasziget-Károlyi–Tápé, Tiszasziget, 15.30. SZVSE-Gyálarét–Nagymágocs, Gyálarét, 15.30. Arany Ászok megyei II. osztály, 16. forduló, Homokháti csoport: Csanytelek–Üllés, Csanytelek, 15.30. Zsombó–Forráskút, Zsombó, 15.30. Szatymaz–Tanárképző, Szatymaz, 15.30. Arany Ászok megyei II. osztály, 16. forduló, Tisza–Maros csoport: HFC II.- Bercsényi–Újszentiván, Hódmezővásárhely, 15.30. Arany Ászok megyei III. osztály, 20. forduló: Öttömös–Pusztamérges, Öttömös, 15.30. Ruzsa–IKV-Alsóváros, Ruzsa, 15.30. Legenda-kupa, kétmegyés nagypályás bajnokság, 20. forduló: Ambrózfalva–Bütyök Csárda Mártély, Ambrózfalva, 15.30. Gyenes Kft.-Szegvár II.–Gulyás Csárda Szeged, Szegvár, 15.30. Csengele–Ásotthalom II., Csengele, 15.30.

SPORTLÖVÉSZET

Kistérségi Tavasz-kupa, légfegyveres lövészverseny, Szentes, Kontavill lőtér, Ipartelepi út 14., 9.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Drámai csatát nyertek a kecskeméti röplabdázók

Hatalmas küzdelemben, a döntőszettet 16-14-re nyerve diadalmaskodott a Kecskemét a Dunaferr ellen férfi röplabda Extraliga elődöntőjének 1. mérkőzésén. Tovább olvasom