Délmagyar logó

2017. 06. 24. szombat - Iván 19°C | 33°C Még több cikk.

A hétvége sportműsora

PÉNTEK

KÉZILABDA

Budapest Bank férfiliga, elődöntő, első mérkőzés: Pick Szeged–Tatabánya, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Török György veteránbajnokság, Szeged, Kisstadion, 1. forduló, 17 óra: Altax–Tervezők-Charlton (Petőfi-pálya), Lanerossi–Sz. Vízmű (Bástya), Bokafogó–SZAK (SZAK), 18 óra: Fit World–Lokomotív (Petőfi), Együtt Szegedért–Pláza O'Neill (Bástya), Első Beton–Piac Kft. (SZAK), 19 óra: Ficak–Metálpont (Bástya).

SZOMBAT

KÉZILABDA

25. Gábor Dénes-kupa nemzetközi utánpótlástorna, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 9.

LABDARÚGÁS

Arany Ászok megyei I. osztály, 20. forduló: Mindszent–Mórahalom, Mindszent, játékvezető: Török S., 16.30 (14.30). Csanádpalota–Ásotthalom, Csanádpalota, Orosz K., 16.30 (14.30). Szentesi Kinizsi–SZVSE-Gyálarét, Szentes, Pálfi, 16.30 (14.30).

Arany Ászok megyei II. osztály, Homokháti csoport, 18. forduló: FK 1899 Szeged–Forráskút, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, játékvezető: Soós, 16.30 (14.30). Tisza-Maros csoport: Székkutas–Szegvár, Székkutas, ifj. Tóth S., 16.30 (ifik: 14.30). HFC II.-Bercsényi–Contitech-Makó II., Hódmezővásárhely, Szőllösi, 16.30 (14.30). UTC–Szőreg, Szeged, Kertész utca, Vereska, 16.30 (14.30). Apátfalva–Újszentiván, Apátfalva, Juhász, 16.30 (14.30). Algyő II.–Fábiánsebestyén, Algyő, Csuka, 16.30.

Arany Ászok megyei III. osztály, 23. forduló: Károlyi II.-Tiszasziget–Öttömös, Tiszasziget, játékvezető: Madácsi, 16.30. Balástya II.–Ruzsa, Balástya, Széll, 16.30. Zákányszék–HFC III.-Bercsényi, Zákányszék, Terjéki, 16.30. IKV-Alsóváros–Csongrád II., Szeged, Szabadság tér, Hegyesi, 16.30.

Utánpótlás-bajnokságok: Sándorfalvi UKSE–Békéscsaba, Sándorfalva, U15: 10, U13: 12. Makó–Szolnok, Makó, U17: 12, U19: 14.

Legenda-kupa kétmegyés nagypályás torna, 22. forduló: Cartel-Balástya–Gulyás csárda Szeged, Balástya, 13. Sándorfalva II.–Mórahalom II., Sándorfalva, 16.30. Ópusztaszer–Bütyök csárda Mártély, Ópusztaszer, 16.30. Röszke II.–Tompa II., Röszke, 16.30. Maroslele–Pázsit-UTC II., Maroslele, 16.30.

TEKE

U23-as válogatott-mérkőzések: Magyarország–Románia, Szeged, újszegedi teke- és bowlingcentrum, nők: 9, férfiak: 14.

VÍZILABDA

Vodafone női OB I: Hungerit-MetalCom-Szentes–Eger, Szentes, ligeti uszoda, 16.30.

VASÁRNAP

KÉZILABDA

25. Gábor Dénes-kupa nemzetközi utánpótlástorna, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 9.

LABDARÚGÁS

NB II, Keleti csoport, 20. forduló: Makó FC–Hajdúböszörmény, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 16.30.

Arany Ászok megyei I. osztály, 20. forduló: Kiskundorozsma–Csongrád, Kiskundorozsma, játékvezető: Medovarszki, 16.30 (14.30). Balástya–Röszke, Balástya, dr. Hegyi, 16.30 (14.30). Károlyi-Tiszasziget–Kiszombor, Tiszasziget, Takács, 16.30 (14.30). Sándorfalva–Tápé, Sándorfalva, Bács-Kiskun megyei jv., 16.30 (14.30). Kistelek–Nagymágocs, Kistelek, Jász-Nagykun-Szolnok megyei jv., 16.30 (14.30).

Arany Ászok megyei II. osztály, Homokháti csoport, 18. forduló: Üllés–Baks, Üllés, játékvezető: Tompai, 16.30 (ifik: 14.30). Szatymaz–Bordány, Szatymaz, Bartucz, 16.30 (14.30). Csanytelek–Universitas, Csanytelek, Szeles, 16.30. Zsombó–Tömörkény, Zsombó, Fazekas, 16.30 (14.30).

Arany Ászok megyei III. osztály, 23. forduló: Pusztamérges–Kübekháza, Pusztamérges, játékvezető: Kószó Cs., 16.30. Domaszék–Földeák, Domaszék, Kasza L., 16.30.

Utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–ESMTK, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U16: 11, U19: 13.

Legenda-kupa kétmegyés nagypályás torna, 22. forduló: Ambrózfalva–Ferencszállás, Ambrózfalva, 16.30. Gyenes Kft.-Szegvár–Pitvaros, Szegvár, 16.30. Csengele–Derekegyház, Csengele, 16.30.

TÁNC

Művészeti és tánciskolás verseny, Szeged, Dugonics-iskola, 9.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Dollák Tamara diákolimpiai aranya

Több mint háromszáz birkózó részvételével rendezték meg március utolsó hétvégéjén a szentesi Dr.… Tovább olvasom