Délmagyar logó

2016. 09. 29. csütörtök - Mihály 12°C | 24°C

A hétvége sportműsora - péntektől vasárnapig

Péntek

kajak-kenu

III. Mol világkupa, Nemzeti Kajak-Kenu és Evezős Olimpiai Központ, Maty-ér, 8.

kispályás labdarúgás

Török György veterán emlékbajnokság, Szeged, Kisstadion, 17: Bokafogó–Tervezők (műfű), Metálpont–Első Beton, SZAK–Lanerossi. 18: Pláza O'Neill–Lokomotiv (műfű), Altax–Dózsa, Fot World–Piac Kft.

labdarúgás

Legenda Lajcsi-kupa megyei nagypályás torna, 30. forduló: Mártély–Ferencszállás, Mártély, 17.30.

Szombat

kajak-kenu

III. Mol világkupa, Nemzeti Kajak-Kenu és Evezős Olimpiai Központ, Maty-ér, 8.

labdarúgás

NB II, Keleti csoport, 29. forduló: Makó FC–FTC, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 16(!).

NB III, Alföld csoport, 29. forduló: Tisza Volán–Izsák, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 17.

Megyei I. osztály, 29. forduló: Tápé–Kistelek, Tápé, 17 (ifik: 15). Szentesi Kinizsi–Tiszasziget, Szentes, 17 (15).

Megyei II. osztály, 29. forduló: Tömörkény–Székkutas, Tömörkény, 10 (ifik: június 10., szerda, 17.30). CONTITECH-Makó FC II.–Universitas, Makó, 17. Baks–Csanytelek, Baks, 17 (15). UTC–Fábiánsebestyén, Szeged, Kertész utca, 17 (15). Deszk–Forráskút, Deszk, 17 (15). Csanádpalota–Bordány, Csanádpalota, 17 (15).

Megyei III. osztály, 25. forduló: Szegvár–Cartel Balástya, Szegvár, 17. Csongrád Öregfiúk–Öttömös, Csongrád, 17. Algyő II.–IKV-Alsóváros, Algyő, sportcentrum, 17. Zákányszék–Földeák, Zákányszék, 17.

Legenda Lajcsi-kupa megyei nagypályás torna, 30. forduló: Gulyás csárda Szeged–Ópusztaszer, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 17. Maroslele–Csengele, Maroslele, 17.30. Röszke II.–Ásotthalom Koródi Dózsa, Röszke, 17.30.

Barátságos öregfiúk-mérkőzés: SZEOL AK–Császártöltés, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 15.

Országos utánpótlás-bajnokságok: HFC–Tisza Volán, Hódmezővásárhely, U17: 10, U19: 12. HFC–Nyírsuli, Hódmezővásárhely, U13: 12, U15: 14.

vízilabda

OB I/B, férfiak, rájátszás a 9–15. helyért: Bertók SC Szentes–Bánki VSE, Szentes, ligeti uszoda, 15.

Országos utánpótlás-bajnokságok, fiúk: HVSC–Szentes,Hódmezővásárhely, serdülők: 15.45. HVSC–UTE II., Hódmezővásárhely, gyermekek: 14.30.

tenisz

C-Mobil-kupa, Szeged, Gellért Szabadidőközpont, 9.

ülőröplabda

Magyarkupa-döntő, Szeged, Topolya sor, 9.

Vasárnap

golf

Geosmart Kft.-kupa, Szeged, Alföld Golf Club, 9.

kajak-kenu

III. Mol világkupa, Nemzeti Kajak-Kenu és Evezős Olimpiai Központ, Maty-ér, 8.

kispályás labdarúgás

Kisstadion-kupa, Szeged, Kisstadion, 8.

labdarúgás

Megyei I. osztály, 29. forduló: Ásotthalom–Kiszombor, Ásotthalom, 17 (ifik: 15). Nagymágocs–Röszke, Nagymágocs, 17 (15). Kiskundorozsma–SZVSE-Gyálarét, Kiskundorozsma, 17 (15). Balástya–Mindszent, Balástya, 17 (15). Mórahalom–Sándorfalva, Mórahalom, 17 (15).

Megyei II. osztály, 29. forduló: Szőreg–Apátfalva, Szőreg, 17 (ifik: 15). Zsombó–Üllés, Zsombó, 17 (15).

Megyei III. osztály, 25. forduló: Pusztamérges–Ruzsa, Pusztamérges, 17. Kübekháza–Szatymaz, Kübekháza, 17. FK 1899 Szeged–Domaszék, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 17.

Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–Mezőberény, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U13/B: 11, U15/B: 13. Makó–Békéscsaba, Makó, U13: 10, U15: 12. HFC–Orosháza, Hódmezővásárhely, U16: 10, U19: 12.

Legenda Lajcsi-kupa megyei nagypályás torna, 30. forduló: Pázsit SE–Ambrózfalva, Szeged, Kertész utca, 10.30. Pitvaros–Sándorfalva II., Pitvaros, 17.30. Derekegyház–H. Bercsényi, Derekegyház, 17.30.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Vajda Attila: mutatnunk kell valamit!

Szeged - A kajak-kenu világkupa magyar csapatbemutatóján a tavaly elhunyt Kolonics Györgyről is megemlékeztek. A kenuslegenda ma lenne 37 éves. Tovább olvasom