Délmagyar logó

2018. 11. 20. kedd - Jolán 2°C | 8°C Még több cikk.

A hétvégi sportműsor

Ezen a hétvégén is számos sportprogram várja az érdeklődőket.
Péntek

Kispályás labdarúgás
13. Újév-kupa, csoportmeccsek, Szeged, Topolya sori sportcsarnok, 18.

Röplabda

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, férfiak: Szegedi RSE–Vegyész RC Kazincbarcika, Szeged, lila iskola sportcsarnoka, 17.

Vízilabda

OB I, férfiak: Szeged Beton VE–TEVA VasasPlaket, újszegedi sportuszoda, 18.30.

Szombat


Bowling

NB I: Diablo Szeged–Kék Pandák „A", 13, Diablo Szeged–Kék Pandák „B", 15, mindkét meccset az újszegedi teke- és bowlingcentrumban rendezik meg.

Jégkorong

Mini korcsoportos utánpótlástorna, szegedi műjégpálya, 11.

Kézilabda

Teremkézilabda-kupa, újszegedi sportcsarnok, 10.

Kispályás labdarúgás

13. Újév-kupa, kieséses szakasz, Szeged, Topolya sori sportcsarnok, 8.
Tisza–Maros-kupa, deszki sportcsarnok, 8.
Pusztai László-emléktorna, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 9.

Kosárlabda

NB II, férfiak: Szentesi KK–Vitala Domaszék, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 18.
Országos kadettbajnokság, középdöntő, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 10.

Labdarúgás

Edzőmérkőzés: Tisza Volán SC-Szeviép–Algyő SK, Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya, 10.

Teke

Magyar Kupa, területi selejtező: H. Marso TE–Ferroép-Szeged, Szeged, Pick Klub, 10.

Úszás

Diákolimpiai verseny, újszegedi sportuszoda, 8.

Vasárnap


Asztalitenisz

M és T Kft.-kupa amatőr megyei asztalitenisz ranglistaverseny, Szeged, Trióda Pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 10.

Kézilabda

Teremkézilabda-kupa, újszegedi sportcsarnok, 8.30.
Országos serdülőbajnokság, lányok: KSZSE–Békéscsaba, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 17.

Kispályás labdarúgás

Hungerit-kupa kispályás teremlabdarúgó-torna, 5. forduló, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 9.
Téli-kupa kispályás városi bajnokság, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.

Kosárlabda

NB I A csoport, nők: Szeviép-Szeged–BSE-ESMA, újszegedi sportcsarnok, 18; juniorok, 15.30.

Vízilabda

OB I, férfiak: Szeged Beton VE–BVSC, újszegedi sportuszoda, 17.
Hétfő

Futsal

Magyar Kupa-negyeddöntő, visszavágók: Első Beton Szeged–Gödöllő, újszegedi sportcsarnok, 19. Legrand-Szentes–Miskolc, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 20.

Kispályás labdarúgás

IV. korcsoportos megyei diákolimpiai döntő, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 9.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

A legendák még ma is pattogtatnak

Kell és volt is egy csapat: az ATC-HKK. Zsúfolásig telt lelátók, fantasztikus meccsek (például a… Tovább olvasom