Monor–Algyő 0–1, HFC–Tápiógyörgye FC 1–0.
Monor, 100 néző. Vezette: Mozsár.
Monor: Gilan K. – Kinder, Kajli (Fábián), Boros G. (Szuda) – Magyar, Zila, Kerepeczki (Malik), Csőke, Halgas – Varró, Bokros S. Edző: Varga Károly.
Algyő SK: Dénes – Vass (Varga N.), Varga F., Kothencz, Krucsó – Sümeghy, Sipos, Krajczár, Végh (Daróczi) – Retek – Katona (Tóth Á.). Edző: Lóczi István.
Gólszerző: Katona.

A vendégek ragadták magukhoz a kezdeményezést, és a megszokott, pontos összjátékkal az első negyedórában kapujához szegezték a hazaiakat. A fölény az 59. percben érett góllá. Ekkor a végig agilisan focizó, jól cselező Végh lendületesen elfutott a bal oldalon, pontosan centerezett, a játékszert Katona előbb a kapusba, majd a kipattanót a hálóba lőtte, 0–1. A vendégek megérdemelt sikert arattak.
Bakai László elnök: – Köszönöm a csapatnak, hogy 60. születésnapomon jó játékkal és győzelemmel ajándékozott meg.
Jók: az egész algyői csapat, ill. Boros, Zila.

HFC–Tápiógyörgye FC 1–0 (1–0)
Hódmezővásárhely, városi stadion, 300 néző. Vezette: Flinta.
HFC: Bíró – Szűcs (Talmácsi), Dálnaki, Pécsek, Keller – Mészáros Z. (Marton), Nagy A., Antal, Borbás Zs. – Borbás P. (Rózsavölgyi), Varga. Edző: Kolozsvári János.
Tápiógyörgye: Boros – Miskolczi, Magyar, Török (Vállaji), Eszes – Nagy Z., Kiss Cs., Kiss A., Mészáros (Szabó D.) – Jónás (Bende), Katona. Edző: Lódi László.
Gólszerző: Szűcs (11-esből).

A 35. percben Mészáros Z. húzott el a jobb oldalon, belőtt labdája levágódott a védőkről, amelyre Borbás P. rajtolt, de őt Mészáros B. a 16-oson belül felvágta. A megítélt 11-est Szűcs R. nagy erővel lőtte a léc alá.
Kolozsvári János: – Az eredménnyel elégedett vagyok, de a produkció az csapnivaló volt.
Jók: Pécsek, Dálnaki, Szűcs, ill. Boros, Kiss Cs, Katona.

További eredmények: Mezőtúr–Örkény 1–3, Sarkadkeresztúr–Cegléd 1–0, Békéscsaba–Túrkeve 1–1, Szarvas–Kiskunhalas 4–0, Dabas–Szolnoki Spartacus 1–0.

Joób Márton az egyesre figyel

Tizenkét olyan felnőtt versenyzője van a Démász-Szegedi VE-nek, aki eséllyel pályázik arra, hogy az… Tovább olvasom