2017. 01. 22. vasárnap - Vince, Artúr -9°C | 0°C Még több cikk.

A lényeg a győzelem

Senki nem számított a Ferroép-Szeged részéről könnyű sikerre a férfi teke Szuperliga tegnapi szolnoki meccsén, és az előzetes várakozások beigazolódtak, hiszen a vendégek nagy csatában győztek.
A Bajnokok Ligája-szereplés miatt elhalasztott meccsen a Ferroép-Szeged férfi tekecsapatának egyik világbajnoka, Kakuk Levente folytatta eddigi kiváló idegenbeli produkcióját, és ötödször is pontszerzője volt csapatának. Ugyanez Kovács Gábornak nem sikerült, így két pár után 1:1 volt. A középső duókban Kiss Norbert hozta a csapatpontot, Földesi Zsolt viszont kikapott az egykori szegedi Bóta Ervintől, 2:2.

A záró harmadban aztán helyre állt a világ rendje, és Karsai László, valamint Zapletán Zsombor is megverte ellenfelét. Mindketten megnyerték mind a négy, harminc dobásonként járó szettpontjukat, Karsai ráadásul a nap legjobbját érte el 603 fával.

Leblokkolt a Beton Genovában

A férfi vízilabda LEN-kupa-nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a gyenge teljesítményt nyújtó Szeged… Tovább olvasom