2018. 11. 19. hétfő - Erzsébet 1°C | 5°C Még több cikk.

A szünet előtt eldőlt a HFC meccse

Bár a HFC a második félidőben szerezte a góljait, a Gyula elleni idegenbeli találkozó mégis már az első játékrészben eldőlt.
Két hazai játékos ugyanis meggondolatlanul cselekedett, a bíró pedig kiállította őket. Az első találat megszerzése után már csak egy kérdés maradt: mennyivel nyer a HFC? A válasz: három góllal.

Major László: – Idegenben 3–0-ra győzni mindig nagy dolog. A negyedik bajnokit nyertük meg zsinórban, maximálisan elégedett vagyok a fiúkkal.

További eredmények: Budafok–Pénzügyőr 2–0, Komló–Szigetszentmiklós 1–3, FTC II.–Dunaújváros 1–2,  Szekszárd–Dunaharaszti 2–1,   Paks II.–Pécs 1–0, Dabas-Gyón–Békéscsaba II. 5–2, Szentlőrinc– Méhkerék 2–1.

Gyula–HFC 0–3 (0–0)
Labdarúgó NB III, Közép csoport, 13. forduló. Gyula, 200 néző.
Vezette: Sándor Csaba – kiválóan (Takács A., Benkő).
Gyula: Krnács – Bogdán, Szabó Cs., Kerekes, Zámbori – Sipos, Ferenczi M. – Nagy G., Okos (Katona, 16.), Styecz (Szántó, 88.) – Balogh M. (Burai, 68.). Edző: Szekeres Lajos.
HFC: Bordás 0 – Kormányos 7, Kökény 7,5, Tóth I. 6,5 (Marton B. –, 73.), Pataki 6 (Végh 6,5, 33.) – Máté 6,5, Szilágyi 6,5 – Bartyik N. 6 (Szabó M. D. 6,5, 60.), Szabó D. 6, Tóth A. 6,5 – Puskás 6. Edző: Major László.
Gólszerzők: Kökény (53.), Kormányos (74.), Szabó M. D. (81.).
Sárga lap: Tóth A. (62.). Kiállítva: Szabó Cs. (13.), Kerekes (45.).