2018. 07. 17. kedd - Endre, Elek 19°C | 28°C Még több cikk.

A SZVSE sportolója, Szerencsi 27. lett

A férfiak és a nők hosszú távú döntőjét is svájci versenyző nyerte vasárnap a Miskolc központú tájfutó-világbajnokságon.
A vb utolsó versenyét az Aggteleki-karszton, Szögliget, illetve Derenk közelében rendezték meg, a legjobb eredménnyel Daniel Hubmann, illetve Simone Niggli zárt. A Szegedi VSE versenyzője, Szerencsi Ildikó a 27. helyen végezett

Eredmények, hosszú táv, döntő, férfiak: 1. Daniel Hubmann (Svájc) 1:36:31 óra. Nők: 1. Simone Niggli (Svájc) 1:17:26 óra, 2. Marianne Andersen (Norvégia) 1:19:17, 3. Minna Kauppi (Finnország) 1:19:36, 23. Gyurkó Fanni 1:29:56, 27. Szerencsi Ildikó 1:31:40.

Vb-zárás: hibátlan amerikai váltók

Meglepetésre a kínai Hszüe Paj nyerte a női maratonfutást a berlini atlétikai világbajnokság… Tovább olvasom