Délmagyar logó

2017. 05. 29. hétfő - Magdolna 13°C | 28°C Még több cikk.

Átigazolási adatbank: mozgásban az élvonalbeli klubok keretei

Összeállításunkban a Csongrád megyei, élvonalban szereplő klubok, illetve az NB II-ben szereplő labdarúgócsapat, a Szeged 2011-Grosics Akadémia átigazolásait foglaltuk össze. A Fit World SE Hungarosun Gorillák RC rögbiseinél és a Floratom Szeged AC Probart férfi asztaliteniszcsapatánál nem történt változás.
ASS-MAKÓI SVSE (férfi sakk)
Érkező: Péczely Zsombor (Maróczy Géza SE), Zámbó Zoltán (Miskolc).
Távozó: Csonka Balázs (Sárkány DSE).

SZENTESI VK (női vízilabda)

Érkező: Bolonyai Flóra (University of Southern California – USA), Miskol-
czi Kitti (Dunaújváros), Pengő Nikolett (ZF-Eger), Pócsi Bianka (ZF-Eger).
Távozó: Peggy Etiebet (angol, visszavonult), Stefania Terefou (görög, ?).

NATURTEX-SZTE-SZEDEÁK (férfi kosárlabda)
Érkező: Dejan Majsztorovics (szerb, Gimle Bergen – Norvégia).
Távozó: Csorvási Milán (Alba Fehérvár), Horváth Ákos (Jászberény), Jerrell Williams (amerikai, ?).

PICK SZEGED (férfi kézilabda)
Érkező: Dean Bombac (szlovén, Pays d’Aix UC – Franciaország), Rajko Prodanovics (szerb, Rhein-Ne-
ckar Löwen – Németország), Antonio García Robledo (spanyol, PSG – Franciaország), José Manuel Sierra (spanyol, PSG – Franciaország),
Piotr Wyszomirski (lengyel, Csurgó).
Távozó: Czina József (Cegléd), Hegedüs Márk (Cegléd – kölcsönbe), Kekezovics Marinko (szerb, Energia Pandurii – Románia), Jonas Larholm (svéd, Team Tvis Holstebro – Dánia), Marko Laszica (montenegrói, ?), Mikler Roland (MKB-MVM Veszprém), Nikola Prce (bosnyák, Azoty Pulawy – Lengyelország) Tatai Péter (Nagybánya – Románia), Tóth Mihály (PLER – kölcsönbe).

SZEGED 2011-GA(férfi labdarúgás)
Érkező: Bogáti Péter (Siófok), Fitos László (Kozármisleny), Mészáros Márk (Nyírbátor), Oláh Gergő (Balmazújváros), Oláh Lóránt (Kozármisleny), Pozsár Gábor (Békéscsaba 1912 Előre), Szabó Péter (Rákosmente KSK), Tímár Krisztián (Siófok).
Távozó: Ács Levente (Mezőhegyes), Bartyik Norbert (?), Dombai Viktor (?), Kalapács Zoltán (?).

SZEGED KKSE (női kézilabda)
Érkező: Albert Helga (Kispest), Barján Bianka (Békéscsabai Előre NKSE), Csoknyai Nóra (Győri Audi ETO), Szuzana Csubela (szerb, Nis – Szerbia), Dajka Bettina (Siófok), Futaki Hajnalka (Siófok), Gulyás Vanda (Veszprém), Hárs Adél (Eger), Marija Lojpur (szerb, Vardar Szkopje – Macedónia), Daniela Mistric (horvát, Crvena zvezda – Szerbia), Szabó Edina (Kispest).
Távozó: Dávid Zsuzsanna (?), Hódi Szilvia (?), Huszka Renáta (?), Sarah Khouiled (Dunaújváros), Kovács Gabriella (?), Manga Fruzsina (?), Varga Rita (?), Vér Vivien (?), Zsibrita Orsolya (?).

SZEGED VE(férfi vízilabda)
Érkező: Chilkó Márton (Debrecen), Hulmann Kristóf (KSI), Lakatos Máté (SZVPS), Manhercz Ádám (Vasas), Manhercz Krisztián (Vasas), Meixner Marcell (Eger), Palotás Gergely (Debrecen), Török András (SZVPS), Török Krisztián (SZVPS), Varga II. Zsolt (Eger), Zsigri Bence (SZVPS).
Távozó: Decker Ádám (OSC), Hegedüs Gábor (OSC), Jansik Szilárd (FTC), Juhász Zsolt (OSC), Molnár Tamás (visszavonult), Nagy Viktor (Szolnok), Szivós Márton (Eger), Tóth Márton (Szolnok), Vincze Márk (OSC).

SZEGEDI AK (női labdarúgás)
Érkező: Guth Renáta (Szegedi AK U17), Kerekes Eszter (Cserkeszőlő), Miklós Gabriella, Patocskai Rita, Vékes Vivien (minhárman újrakezdik).
Távozó: Marsi Krisztina (FTC
– kölcsönből vissza).

SZEGEDI TE (férfi teke)
Érkező: Ernyesi Róbert (szerbiai, Podbrezova – Szlovákia), Kovács Balázs (szerbiai, Polet Zombor – Szerbia), Szabó Norbert (Ferencváros).
Távozó: –.

SZEGEDI VÍZMŰ TAYLOR& NASH SZEGEDI EGYETEM (női vízilabda)
Érkező: O-Nagy Orsolya (Honvéd), Somhegyi Noémi (ZF-Eger), Veréb Alexandra (ZF-Eger).
Távozó: Balogh Emília (?), Doktor Márta (?), Kocsis Szabina (?).

UTC FUTSAL TEAM (férfi futsal)
Érkező: Tóth Attila (Nagykáta).
Távozó: Igor Bilics (?), Bullás Imre (SZTE EHÖK), Csamangó Tibor (SZTE EHÖK), Dürgő Péter (Rába ETO), Hegyesi Zsolt (Rába ETO), Szentes-Bíró Tamás (SZTE EHÖK), Teimel Márk (SZTE EHÖK), Tombácz Róbert (?), Vastagh Samu (SZTE EHÖK).

VALDOR-SZENTESI VK (férfi vízilabda)
Érkező: Boros Tamás (Honvéd), Dőry Farkas (Szolnok), Thomas Lukas (holland, Hollandia), Somogyi Balázs (Kreuzlingen – Svájc), Predrag Szpaszojevics (szerb, Svájc), Vörös Viktor (Szolnok), Weszelovszky László (Debrecen).
Távozó: Hegedűs Bence (Miskolc), Hegedűs István (Miskolc), Horváth Tamás (visszavonult), Józsa Tibor (?), Kiss Gyula (?), Kistamás Zsolt (Pécs), Martin Kolarik (szlovák, Debrecen), Szabó Levente (?).
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Világcsúcsot futhat a 13 éves szegedi atléta

A 13 éves Répássy Hanna nagyon közel áll 600 méteren a korosztályos világcsúcshoz: 2 hét múlva Zentán megpróbálja megdönteni. Tovább olvasom