Délmagyar logó

2017. 12. 11. hétfő - Árpád -1°C | 13°C Még több cikk.

Átigazolási adatbank: szegedi visszatérők

Csongrád megye - Minden élvonalbeli megyei együttes számára véget ért a 2011–2012-es évad, az uborkaszezonban azonban a csapatvezetők keményen dolgoznak.
Összeállításunkban Csongrád megye élvonalban szereplő csapatainak játékosmozgását foglaljuk össze (a Szeged 2011 NB II-es labdarúgóival ezúttal külön cikkben foglalkoztunk).

A Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata visszaigazolta a szegedi nevelésű Puszta Dávidot Kecskemétről, a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Universitas női vízilabdásai pedig nagyon közel állnak a megegyezéshez a szülés után visszatérő Jankovics Eszterrel, aki legutóbb Szentesen játszott. Az UTC férfi futsalosai jövő hétfőn kezdik meg a felkészülést – Brinszky Adrián edző számíthat majd a szezonban a futsalt újrakezdő Fülöp Tibor és Podonyi Norbert játékára.

Az ABCOM-Szeged KE női kosárlabdacsapatánál egyelőre nincs változás, míg a Floratom Szeged AC Kalo-Méh férfi asztaliteniszezőinél nem is várható játékoscsere.

A-Híd Szeged Beton VE (férfi vízilabda)
Érkezők:
Decker Ádám (Vasas), Szivós Márton (Honvéd).
Távozók: Bálint Gergő (?), Turzai Gábor (?).

ASS-Makói SVSE (férfi sakk)
Érkezők:
Horváth Zsolt (Orosháza).
Távozók: –.

Hungerit-UniBauÉpszer Szentesi VK (női vízilabda)
Érkezők:
–.
Távozók: Jankovics Eszter (Szegedi Vízmű Taylor&Nash Universitas), Keszthelyi Rita (Egyesült Államok?), Anasztazija Kotova (ukrán, Jugra Hanti-Manszijszk – Oroszország), Takács Orsolya (?).

Kalo-Méh CS&K Szentesi VK (férfi vízilabda)
Érkezők:
Horváth Alex (Újpest), Regős Áron (Szolnok), Tóth Zoltán (Debrecen).
Távozók: Bálint Ákos (?), Csacsovszky Alex (?), Szabó Botond (Nagyvárad – Románia), Szőke Szabolcs (Ferencváros), Weszelovszky László (Debrecen).

Naturtex-SZTE-Szedeák (férfi kosárlabda)
Érkezők:
Csorvási Milán (Kecskemét), Puszta Dávid (Kecskemét).
Távozók: Drahos Gábor (Kaposvár), Tomiszlav Ivosev (szerb, Falco), László Róbert (Jászberény).

Pick Szeged (férfi kézilabda)
Érkezők:
Balogh Zsolt(Gyöngyös), Alen Blazevic (horvát, Guadalajara – Spanyolország), Marinko Kekezovics (szerb, Orosháza), Jonas Erik Larholm (svéd, Aalborg – Dánia).
Távozók: Bajorhegyi Ádám (Vác), Dusan Beocsanin (szerb, ?), Lékai Máté (Celje – Szlovénia), Törő Szabolcs (Tatabánya).

Szegedi TE (férfi teke)
Érkezők:
Fehér Béla (Szolnok), Iványi László (Kunfehértó), Zapletán Zsombor (Neumarkt – Olaszország).
Távozók: Kovács Péter (SKC Andau – Ausztria), Márton János (Szolnok).

Szegedi Vízmű Taylor&Nash Universitas (női vízilabda)
Érkezők:
Jankovics Eszter (Hungerit-UniBauÉpszer Szentes?), Tóth Andrea (Bologna – Olaszország), Tóth Eszter (Dunaújváros).
Távozók: Bük Zsanett (visszavonult).

UTC Futsal Team (férfi futsal)
Érkezők:
Fülöp Tibor (újrakezdte), Podonyi Norbert (újrakezdte).
Távozók: –.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Tarnai László negyedik lett a junior Ek-n

A szegedi Titán Triatlon Club versenyzői a hétvégén Tiszaújvárosban indultak nemzetközi meghívásos versenyen, ahol a korosztályok legjobb 16 versenyzője vehetett részt. Tovább olvasom