2017. 07. 24. hétfő - Kinga, Kincső 21°C | 34°C Még több cikk.

Atlétaaranyak

Kiválóan szerepeltek az országos középiskolai atlétikai bajnokságon a szegediek. A Lelkesedés AK versenyzői (Fóris László edző tanítványai) közül, a Gábor Dénes szakközépiskola tanulója (testnevelője Nagy Erzsébet) Lengyel Roland a negyedik korcsoportban a 100 m-en 10.91-gyel nem talált legyőzőre, 200 m-en 22.18-cal a második lett.
Godaish Martin Péter, a Kőrösy József szakközépiskola diákja (testnevelője Fodor Emese) az ötödik korcsoportban 200 m-en 22.26-tal nem talált legyőzőre. Ezüstérmes helyen végzett 10.92-vel 100 és 48.61-gyel 400 méteren. Mindketten tagjai lettek a magyar ifjúsági válogatottnak.

Csapatbajnoki bronzérem

Az ATSK Szeged sportegyesület újonc fiú asztalitenisz-csapata a dobogó harmadik fokára állhatott fel… Tovább olvasom