2017. 02. 21. kedd - Eleonóra 0°C | 6°C Még több cikk.

Atlétikai érmek Halasról

A közelmúltban a Szegedi VSE atlétái több megmérettetésen is sikerrel szerepeltek.
Kiskunhalason utcai futóversenyt rendeztek, a 7 kilométeres távon a felnőtteknél Biacsi Ilona az első, míg testvére, Biacsi Bernadett a 2. helyen végzett. A junioroknál Ferenczi Flóra lett az első.

Békésen gyaloglás és futás is szerepelt a „műsoron". Az előbbi sportágban taroltak a piros-kékek: a 35 km-es távon Tubak Róbert, 20 km-en Székely Orsolya, 10 kilométeren pedig Zádori Orsolya bizonyult a legjobbnak. Futásban a félmaratonin Biacsi Ilona a 2. helyen végzett, Biacsi Bernadett pedig a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

A juniorok 15 km-es távján Ferenczi Flóra nem talált legyőzőre, a serdülőknél Tandari Klára nyert. Mindketten taktikusan, jól versenyeztek.