Délmagyar logó

2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Augusztus 18-án rajtol a NB III Alföld csoportja

A labdarúgó NB III Alföld csoportjának lebonyolításáért felelős Csongrád Megyei Labdarúgó-szövetség elkészítette a bajnokság őszi menetrendjét. Négy megyei csapatunk közül csak az Algyő kezd hazai pályán.
A harmadosztályú bajnokság Alföld csoportjának őszi küzdelemsorozata augusztus 18-án rajtol, és november 25-én fejeződik be. A Csongrád megyei gárdák programja:

1. forduló, augusztus 18. (szombat), 17 óra: Kiskunfélegyháza–Tisza Volán SC, Algyő–HFC; augusztus 19. (vasárnap), 17: REAC–Csongrádi Tiszapart SE.
2. forduló, augusztus 25. (szombat), 17: Csongrád–Szigetszentmiklós, Tisza Volán SC–Algyő; augusztus 26. (vasárnap), 17: HFC–Dabas.
3. forduló, augusztus 31. (péntek!), 16.30: Tisza Volán–REAC; szeptember 1. (szombat), 16.30: Csongrád–Örkény, Baja–HFC; szeptember 2. (vasárnap), 16.30: Dabas–Algyő.
4. forduló, szeptember 8. (szombat), 16.30: Algyő–Baja, Gyula–Csongrád; szeptember 9. (vasárnap), 16.30: Dabas–Tisza Volán, HFC–Békéscsaba.
5. forduló, szeptember 15. (szombat), 16: Csongrád–Honvéd, Monor–HFC, Tisza Volán–Szigetszentmiklós, 19: Békéscsaba–Algyő.
6. forduló, szeptember 22. (szombat), 16: Baja–Tisza Volán, Algyő–Monor; szeptember 23. (vasárnap), 16: HFC–Vasas, Szolnok–Csongrád.
7. forduló, szeptember 29. (szombat), 16: Csongrád–HFC, Tisza Volán–Örkény; szeptember 30. (vasárnap), 16: Vasas–Algyő.
8. forduló, október 6. (szombat), 15.30: Békéscsaba–Tisza Volán, Algyő–Csongrád; október 7. (vasárnap), 15.30: HFC–Kiskunfélegyháza.
9. forduló, október 13. (szombat), 15: Kiskunfélegyháza–Algyő, Csongrád–Dabas, Tisza Volán–Gyula; október 14. (vasárnap), 15: REAC–HFC.
10. forduló, október 20. (szombat), 14.30: Monor–Tisza Volán, Baja–Csongrád; október 21. (vasárnap), 14.30: Algyő–REAC, HFC–Szigetszentmiklós.
11. forduló, október 27. (szombat), 13.30: Csongrád–Békéscsaba, Szigetszentmiklós–Algyő, Tisza Volán–Honvéd; október 28. (vasárnap), 13.30: Örkény–HFC.
12. forduló, november 3. (szombat), 13.30: Monor–Csongrád, Algyő–Örkény; november 4. (vasárnap), 13.30: Vasas–Tisza Volán, HFC–Gyula.
13. forduló, november 10. (szombat), 13.30: Csongrád–Vasas, Gyula–Algyő, Tisza Volán–Szolnoki Spartacus; november 11. (vasárnap), 13.30: Honvéd–HFC.
14. forduló, november 17. (szombat), 13: Csongrád–Tisza Volán, Algyő–Honvéd; november 18. (vasárnap), 13: HFC–Szolnoki Spartacus.
15. forduló, november 24. (szombat), 13: Kiskunfélegyháza–Csongrád, Tisza Volán–HFC; november 25. (vasárnap), 13: Szolnoki Spartacus–Algyő.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Janics Natasa hajója suhant a vízen

Hat nap múlva megkezdődik Németországban, Duisburgban a felnőtt kajak-kenu világbajnokság. A jövő… Tovább olvasom