2017. 02. 22. szerda - Gerzson 2°C | 13°C Még több cikk.

Az akarat diadala: Veszprémben nyertek Gémesék

Hatalmas csatában nyert a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata a Veszprémben lejátszott rangadón.
A harmadik negyedben ráijesztettek drukkereikre a vendégek, 66–59-es vezetésük után szűk három perccel már a hazaiak vittek 75–68-ra. A jobb játékosokból álló Tisza-partiak a hajrában jobban céloztak, ez pedig döntőnek bizonyult ezen a kiélezett mérkőzésen.

A meccs után a veszprémiek a jegyzőkönyvben jelezték, hogy játékvezetői műhibára hivatkozva megóvják a találkozót.

Veszprémi Egyetem–Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák 108–111 (28–21, 24–28, 31–34, 25–28)
Férfi kosárlabda NB I B csoport, rájátszás az 1–8. helyért, 5. forduló. Veszprém, 300 néző. Vezette: Bognár, Gorka.
Szedeák: VIDA 27/3, Molnár M. 7/3, NYILAS 27/9, Tanács 14, GÉMES 22. Csere: SIMÁNDI 10/6, KOVÁCS D. 4. Edző: Bonifert Domonkos.

Bonifert Domonkos: – Az akarat és a szív diadala volt ez a siker, ezzel egyet léptünk előre céljaink megvalósulása felé. Győzelmünket legifjabb szurkolónknak, Putnik Gergőnek ajánljuk.

• 1. better77 2010. május 08. 20:38
    „Szép volt fiúk, hajrá Szedeák! Pénteken a SMAFC ellen is jó játékkal kell nyerni! Én ott leszek a csarnokban.”

Kiss Balázs B próbája is pozitív

A B próba megerősítette az első eredményt a doppingvétségen ért világbajnok birkózó Kiss Balázs… Tovább olvasom