Mindkét megyei gárda elszenvedte első vereségét a futsal NB I-ben.
Csömör–Legrand-Szentes 8–4 (4–1)
Csömör, 200 néző. Vezette: Némethi A., Horváth.
Legrand-Szentes: Kovács K. – Kerepeczky, Szabó Á., Jerney, Koncz. Csere: Keller, Labádi, Szűcs D., Geleta. Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Keller (2), Geleta, Szűcs D.

Az egész mérkőzésre igaz volt, hogy a szentesi csapat enerváltan, visszafogottan és megilletődötten játszott. A hazaiak 3–0-s vezetésénél sikerült a szépítés, majd utána 5–1-nél talált be újból a Legrand. A két évvel ezelőtti bajnok már 7–2-re is elhúzott, a végén pedig négyre sikerült csökkenteni a különbséget.

Koncz Zsolt: – Nagyon sajnáljuk, hogy megszakadt a veretlenségi
Kétgólosok

A szegedi Első Beton a címvédőtől kapott ki, a legjobbja pedig Csúri Csaba volt, aki két gólig jutott. – A szünetig mi irányítottunk, sőt egészen az egyenlítő gólig jobbak voltunk. lehet, hogy hamar hittük el, már mienk a mérkőzés? Nem tudom. Szerencsére nekem mostanában megy a gólszerzés, remélem, így is folytatom tovább – nyilatkozta Csúri.

Szintén két találatot szerzett a Legrand-Szentes legjobbja, Keller Zoltán a csömöri meccsen. – Az első tíz percben nem találtuk a ritmust, nem azt nyújtottuk, amit tudunk. Védő létemre két gólt szereztem, a hosszún érkezve találtam be, a teljesítményem ezen részével elégedett lehetek – mondta Keller.
sorozat, de dolgozunk tovább, hogy a céljainkat elérjük.

Aramis–Első Beton 4–3 (1–2)
Budafok, 200 néző. Vezette: Solymosi, Farkas.
Első Beton: Tihanyi – Németh, Brinszky, Csúri, Szentágotai. Csere: Halász (kapus), K. Tóth, Kovács, Puskás, Fekete, Balog. Edző: Szabó Zsolt.
A szegedi gólszerzők: Csúri (2), Szentágotai.
Kiállítva: Frank (Aramis).

Csúri révén már az első percben vezetéshez jutott a Beton, az Aramis azonban egyenlített. A szünet előtt előbb Csúri ismét betalált, majd Frankot szövegelésért kiállították. Az emberelőnyt góllal használta ki Szentágotai révén a Szeged, 1–3. A második játékrész közepén egy perc alatt egyenlített a címvédő, majd az utolsó pillanatokban 10 méteres büntetőből megszerezte a győztes gólt is.

Szabó Zsolt: – Három–egyes vezetés után érthetetlen módon leálltunk, a végén a szerencsésebb csapat győzött.

Maximalista a gólvágó

A fiatalokkal teletűzdelt MTK együttese menetel az NB I-es labdarúgó-bajnokságban. A csapat egyik… Tovább olvasom