2017. 02. 25. szombat - Géza 1°C | 8°C Még több cikk.

Az ikrek remeklése

A Halászevics ikrek az utóbbi időben ismét sűrűn hallatnak magukról, ha elindulnak egy versenyen, a szervezők már „félretehetik" nekik valamelyik medált, vagy medálokat. Így történt ez a legutóbbi megmérettetéseken is.
A Budapest Sportiroda által a közelmúltban rendezett kecskeméti K&H futónapon (3 kilométer, 2000 induló) és a kaposvári T-Com Vivicittán (3,2 kilométer, 2900 induló) is szép szegedi sikerek születtek az Universitas SE két atlétájának köszönhetően. Mindkét viadalt Halászevics Áron nyerte meg, míg az utóbbin a második helyen testvére, Halászevics Péter végzett.

Áron hazai környezetben is bizonyított, mert – mint arról tegnapi számunkban már hírt adtunk – a Cora utcai futófesztivál 5,2 km-es távján 3. lett.

Szegedi Cora-futófesztivál: hatalmas siker volt

A hetedik alkalommal megrendezett Cora utcai futófesztivál – a hagyományokhoz hűen –… Tovább olvasom