2017. 07. 25. kedd - Kristóf, Jakab 19°C | 29°C Még több cikk.

Az SZDRE-Radnóti női gárdája nyert, a Starcopy kikapott

A szegedi NB I ligás röplabdacsapatok közül a 9–12. helyért folyó rájátszásban az SZDRE-Radnóti női gárdája nyert, a Starcopy férfi együttese kikapott.
SZDRE-Radnóti–Veszprém 3:2  (19, 20, –20, –21, 13)
CityLine NB I Liga női röplabdamérkőzés, rájátszás a 9–12. helyért, Szeged, Radnóti gimnázium, 50 néző. Vezette: Szabó F., Csíkos.
SZDRE-Radnóti: NÉMETH A., KOMÁROMI, Kiss E., VAKULYA, Kádár-Németh, Duba. Csere: Lazányi, Tóth L. Edző: Neizer Zoltán.

Meglepően könnyen elhúzott az első két játszmában az SZDRE-Radnóti, pedig a korábbi meccsek mind szorosak voltak. Aztán helyre állt rend, mert egyenlített a Veszprém. Az ötödik szettben aztán szoros csatában sikerült megszerezni a győzelmet.

Neizer Zoltán: – Sima meccsnek tűnt, aztán a végjátékban szerencsénk volt.

Starcopy-Szeged–Csepel 0:3 (–22, –25, –22)

Szeged, újszegedi sportcsarnok, 200 néző. Vezette: ifj. Szabó P., Hóbor.
Starcopy-Szeged: Oltványi, Torma, Makhult, Strezenszky, Csányi, Tánczos. Csere: Bitó, Inhoff, Trenka. Edző: Nusser Elemér.
Három szoros játszma – három szoros Starcopy-vereség. A vendégek mindegyik szett hajrájában döntötték el maguk javára a meccset.

Nusser Elemér: – A gyenge mezőnymunkánk oka a vereség. Innentől már nem csak tőlünk függ a 9. hely sorsa.

Beton: a Fradit szeretik legyőzni

A első osztályú megyei csapatok igen pörgős hétvége előtt állnak. Idegenben, a fővárosban ugranak… Tovább olvasom