2017. 04. 26. szerda - Ervin 8°C | 22°C Még több cikk.

Az SZVSE-é a Kistelek-kupa

Negyvenedik alkalommal rendezték meg a Kistelek-kupa tájékozódási futóversenyt. A mostani esemény házigazdája a megyei szövetség megbízásából a Rendőr Testedző Egyesület volt. A kupát a Szegedi VSE versenyzői nyerték meg.

Eredmények, N35: 1. Szerencsiné (DAR), 2. Hidegné (HTC), 3. Madarászné (HGÁ). N21: 1. Balogh P., 2. Felföldi H., 3. Madarász A. N16: 1. Zsigmond T. (valamennyi SZVSE). N14: 1. Juhász V. (DAR), 2. Paskuly S. (MCB). N12: 1. Paskuly R. (MCB). N10: 1. Gera K. F50: 1. dr. Sindely P., 2. dr. Felföldi K. (mindkettő SZVSE), 3. Kiss E. (DAR). F35: 1. Csonka A. (HTC), 2. Hajnács T. (RTE), 3. Szencz A. (SZVSE). F21: 1. Kordás Z., 2. Szokol L., Viczián P. F16: 1. Farkas O., 2. Pálinkó M. (valamennyi SZVSE). N14: Petróczi Á (HTC), 3. Gera T. (SZVSE). F12: 1. Papp M. (DAR), 2. Vajda B., 3. Király Sz. F10: 1. Krakovec S. (valamennyi SZVSE), 2. Paskuly S (MCB), 3. Zajácz A. (RTE). Nyílt kategória: 1. Kiss N. (RTE).

Holnap 18 órakor Győrben kezd a Szeviép

A Szeviép-Szeged NB I A csoportos női kosárlabdacsapata számára is megkezdődik a bajnoki szezon. A… Tovább olvasom