2017. 03. 31. péntek - Árpád 5°C | 17°C Még több cikk.

Bajnok a Soroksár, de...

Bajnok és ezzel feljutó a Soroksár. Ám ennél sokkal jobb hír, hogy a Szeged 2011-GA is reménykedhet az NB II-es szereplésben.
ESMTK–Szeged 2011-Grosics Akadémia 1–4 (1–1)
Labdarúgó NB III, Közép csoport, 28. forduló. Budapest, 200 néző. Vezette: Nagy Róbert – kiválóan (Punyi, Márkus).
ESMTK: Bonica – Soós, Pintér, Nemes, Surányi – Bányai, Rápó, Kiss D., Zimon – Bukovec, Fekete. Edző: Turi Zoltán.
Szeged 2011-GA: Belecsan 7 – Kéri T. 7,5, B. Kapic 7, Farkas M. 6,5, Zabari 7 – S. Markovics 7, Máté 7 – Kovács B. 7, Dombai 7, Zelenyánszky 6,5 – Germán 7. Edző: Nyilas Elek.
Gólszerzők: Soós a 40., Kovács B. a 41., Zelenyánszky a 47., B. Kapic az 50., Germán a 68. percben.
Csere: Zomin helyett Dobesch a 60., Germán h. Ács a 69., Dombai h. Pászka a 70., Kovács B. h. Bartyik a 80., Bukovec h. Pokorádi a 80. percben.
Sárga lap: Farkas M. a 39., Nemes a 49., Pászka a 83. percben.

Hogy miért? Mert a labdarúgó NB III éllovasai közül a Keleti elsőnek és bajnoknak, a Létavértesnek egyelőre nincs NB II-es licence. Ha nem kapja meg, a három harmadosztályú csoport legjobb másodikját kérik fel a szereplésre – ez pedig jelen pillanatban a licenc birtokában lévő Szeged 2011-GA.

Nyilas Elek: – Régen várt jó játékot mutattunk, és eredményesség is párosult mellé. A nagy különbségű siker annak ellenére is összejött, hogy még a hazaiak vezettek egy 11-esből.

További eredmények: Gyula–Soroksár 1–3, Orosháza–Komló 2–0, Videoton II.– Monor 3–4, Baja–Szekszárd 0–0, Rákosmente–Maglód 3–1, Dabas–Honvéd II. 2–4, Dunaharaszti–Bölcske 3–2.

Pick Szeged: videón Ilyés csodagólja és a Montpellier elleni finálé

Nem látta? Most megnézheti, vagy újra átélheti Ilyés Ferenc varázslatos gólját és a Pick Szeged… Tovább olvasom