2017. 02. 21. kedd - Eleonóra 0°C | 6°C Még több cikk.

Bajnok a szegedi Széchenyi

Szép sikert ért el a szegedi Széchenyi István Gimnázium V. korcsoportos fiú kézilabdacsapata, hiszen nem talált legyőzőre Avar György testnevelő tanár csapata.
A Győrben megtartott diákolimpia fiú kézilabda országos döntőjében végig magabiztos játékot mutatva jutott el a szegedi Széchenyi gimnázium együttese a döntőig. A fináléban pedig a Dunaújvárost óriási csatában fektette két vállra.

A szegediek csoportmérkőzései: Széchenyi István Gimnázium–Debrecen 26–21, –Ózd 38–25, –Veszprém 38–28.
Az elődöntőben: Széchenyi István Gimnázium–Nagyatád 37–28
A döntőben: Széchenyi István Gimnázium–Dunaújváros 24–23
A győztes csapat: Teimel Róbert, Temesvári János, Bolvári István, Grünfelder Péter, Nagy Norbert, Varsandán Áron, Gera Pál, Kasznár Gergő, Csikós Krisztián, Kálmán Zoltán, Kupcsik Bálint, Hörcsög Tamás, László Imre. Testnevelő: Avar György.

A torna legtechnikásabb játékosának Teimel Róbertet, az „allstar" csapatba pedig Nagy Norbertet választották.

Ezzel a sikerrel a Széchenyi István Gimnázium csapata jogot szerzett arra, hogy a 2008-ban megrendezésre kerülő középfokú iskolák Európa-bajnokságán részt vegyen, és hazánkat képviselje.

Farkas Zsolt a kis Lewis Hamilton

Farkas Zsolt zsinórban második győzelmét aratta az országos szériakrossz-bajnokságon. A zsombói… Tovább olvasom