2018. 02. 21. szerda - Eleonóra 0°C | 4°C Még több cikk.

Bajnok lett Szabó Czibolya Gábor

Kazincbarcikán az ob-n találkoztak a legjobb utánpótláskorú szabadfogású birkózók. A versenyen két Szegedi VSE-s versenyző is szerencsét próbált.
Kazincbarcikán az ob-n találkoztak a legjobb utánpótláskorú szabadfogású birkózók. A versenyen két Szegedi VSE-s versenyző is szerencsét próbált. Az 54 kilogrammos súlycsoportban Szabó Czibolya Gábor tizennégy társával együtt küzdött az aranyéremért. A Szegedi Vasutas tehetséges birkózója magabiztosan versenyezve jutott el a döntőig, ahol a hazai pálya előnyét élvező fiatal várt rá. Az első menetben Savanya Ferenc, Kiss Károly és Benkő Gyula edző tanítványa nyerte, de a másodikban kikapott. A döntő összecsapáson már Szabó Czibolya nyert 5:0-ra. A +100 kilogrammban a kilenc induló közül a szintén SZVSE-s Belusz Viktor az ötödik lett.

Szeviépes siker a hűség városában

A Szeviép-Szeged női kosárlabdacsapata nyerte Sopronban a Krasznai-kupát. A Tisza-partiak mindhárom… Tovább olvasom