2018. 02. 20. kedd - Aladár, Álmos 1°C | 4°C Még több cikk.

Bajnoki és kupameccs

Nehéz erőpróba vár a héten a Floratom Szeged asztaliteniszezőire. Csütörtökön a szlovén Kema Puconci vendégeként méri össze erejét, majd szombaton Celldömölkön bajnoki rangadót vív Tóth Tibor edző csapata.
Csütörtökön megkezdi Inter-kupa szereplését a Floratom Szeged extraligás asztalitenisz-csapata. Tóth Tibor edző együttese a nemzetközi kupában a szlovén bajnokság 4. helyezettjével mérkőzik a nemzetközi kupa első fordulójában. A bajnoksággal ellentétben itt 4 győzelemig tart az összecsapás, a 3 egyéni mérkőzést követi a páros. Majd szükség szerint játsszák le a csapatok a többi találkozót.

A Tisza-partiak szabadkai és kikindai edzőmérkőzésekkel készültek a héten rájuk váró kettős feladatra, hiszen a szlovéniai összecsapás után két nappal később már Celldömölkön a bajnoki pontokért lépnek asztalhoz. A szombaton 10 órakor kezdődő összecsapás igazi rangadó, a házigazdák a tavalyi pontvadászatban a 3. helyet szerezték meg. Tóth Tibor edző a Dudás Róbert, Kriston Zsolt, Bohács Gábor, Lukács Levente összetételű csapatot küldi asztalhoz.

Szabadkán a Harangozó Vilmos nemzetközi emlékversenyen a Floratom asztaliteniszezői közül második lett Dudás Róbert az egyesben, míg Lukács Leventével párban, valamint a Bohács Gábor, Szollár Viktor duó bronzérmes lett. A Szegeden rendezett országos ifjúsági fiú 20-ak bajnokságán Szelei Szabolcs 10., Kószó István 12., Lele Viktor pedig a 16. lett. Szombathelyen ifjúsági versenyt rendeztek, amelyen Szelei Szabolcs egyesben, míg Kószó István a celldömölki Faragóval párban jutott a negyeddöntőbe.