2018. 02. 18. vasárnap - Bernadett 1°C | 6°C Még több cikk.

Bálint Gergő keze nem remegett meg

Eger - Tegnap délben az újonc EKF-EgerFood-Imola otthonában szállt csatába a Szentesi Vízilabda Klub együttese a Vodafone OB I-ben.

A Szentes kezdte jobban a meccset, végig Lukács Dénes együttesénél volt az előny, sőt a negyedik negyed első percében Tóth Zoltán ötméterese után a vendégek 6–4-re léptek el. Nagy hajrát nyitott a hazai csapat, fél perc alatt egyenlítettek, így másfél perccel a vége előtt 6–6 lett az eredmény. Húsz másodperccel a vége előtt emberelőnybe került a Szentes – Sántvayt állították ki –, Bálint Gergő – a meccs hőse volt, az egri születésű pólós négy gólt szerzett – pedig hat másodperccel a dudaszó előtt bevágta a győztes találatot, így a vendégek ha nagy csatában is, de értékes három pontot szereztek.

Lukács Dénes (a Szentes vezetőedzője): – Elismerés a hazai csapatnak, mert végig jól tartotta magát. De csak a győzelemnek van értéke, szerencsére azt mi szereztük meg. Végig uraltuk a játékot, a védekezés és a kapusteljesítmény jó volt, ezzel elégedett voltam.

EKF-EgerFood-Imola–Szentes 6–7 (2–1, 1–1, 1–2, 2–2)
Férfi vízilabda Vodafone OB I.

Eger: Laboncz – Sántvay, Bánhidy, Takács, JAKAB 3, Molnár, Petrovai 1. Csere: Farkas, Keresztes I. 1, SZÖLLŐSI 1, Keresztes F. Edző: Balázs, Miklós.

Szentes: HORVÁTH – Tóth Z. 1, Tóth P., Nagy 1, REGŐS 1, Németh, BÁLINT 4. Csere: Hegedüs, Józsa, Werner, Szabó. Vezetőedző: Lukács Dénes.
Emberelőny – gól: 7/1, ill. 11/4.
Ötméteresből: 2/1, ill. 2/2.

Őszi bajnok az Első Beton

Egy meccs híján befejeződött a szegedi Kisstadionban a Török György 2012 őszi veterán kispályás labdarúgó-bajnokság. Tovább olvasom