2017. 09. 26. kedd - Jusztina 13°C | 23°C Még több cikk.

Bardóczky sikere

A vásárhelyi színekben versenyző Bardóczky Kornél (Hód TC) sikerével ért véget a hat viadalból álló, egyenként 10 ezer dollár összdíjazású Raiffeisen GP-teniszsorozat utolsó versenye a budapesti Népligetben, miután három játszmában nyert Kiss Sebő ellen. Bardóczky a sorozat korábbi két állomásán is diadalmaskodott.

– Örülök a sikernek, de nagyon elfáradtam. Ráadásul még az 50 ezer dolláros Hungarian Open selejtezőjében is pályára kell lépnem a Római Teniszakadémián – mondta közvetlenül a győzelme után a Davis Kupa-játékos.

Eredmény, döntő: Bardóczky Kornél–Kiss Sebő 4:6, 6:2, 7:5.

Robogott a Liss-HNKC

Második bajnoki mérkőzését is megnyerte a Liss-HNKC NB I-es női kézilabdacsapata. A vásárhelyeik… Tovább olvasom