2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 8°C

Beckham első bajnoki gólja a tengerentúlon

Megszerezte első bajnoki gólját David Beckham az amerikai profi labdarúgó bajnokságban (MLS) csütörtökön.
A Los Angeles Galaxy angol sztárja a 8.percben talált a hálóba a San Jose Earthquakes ellen 2-0-ra megnyert mérkőzésen.

Az egy hónap múlva 33. évét betöltő Beckham az előző szezonban érkezett a Los Angeleshez, de sérülés miatt csak keveset játszott. Egyszer így is betalált, de nem bajnokin, hanem a DC United elleni SuperLiga mérkőzésen. Beckham a nyolcadik percben talált be a 16-oson kívülről, az amerikai válogatott, Landon Donovan passza után. A 37. percben aztán viszonozta a jó átadást, asszisztja után Donovan lőtt gólt. A vége 2-0 lett, így a Los Angeles megszerezte első győzelmét az új edző, a holland Ruud Gullit vezetésével. A Galaxy a szombati idénynyitón 4-0-ra kapott ki a Colorado Rapids-tól.