2018. 01. 23. kedd - Zelma, Rajmund -4°C | 3°C Még több cikk.

Behúzta a Floratom a Gödöllő elleni derbit

Behúzta a Floratom a Gödöllő elleni derbitTimafalvi Gergő (jobbra) egy győzelmet tett be a közösbe. Fotó: Kuklis István
A tabellán elfoglalt negyedik és ötödik helyezés miatt szoros mérkőzésre, az erőviszonyok alapján azonban egyértelmű szegedi sikerre volt kilátás a négyes döntőbe igyekvő Floratom Szeged AC Probart extraligás asztalitenisz-csapatának szezonbeli harmadik hazai meccsén.
A Vitsek Iván, Németh János duó kisebb megingással, de magabiztosan győzte le a Pálosi, Bak kettőst, majd Németh és Vitsek sikere után Martinecz révén szépítettek a vendégek (3–1). Ezzel az összes puskaporát ellőtte az újonc, sorrendben Németh, Vitsek és Timafalvi is fölényesen hozta a kötelezőt, így nem fért hozzá kétség, hogy melyik együttes szerzi meg a három pontot.

A Floratom két tavaszi találkozóját is előrehozták az őszi szezonra: december 8-án a Szécsény, december 9-én pedig a Sopron otthonában állnak majd asztalhoz.
Lukács Levente: – Stabil játékkal nem adtunk esélyt a vendégeknek, így továbbra is őrizzük a rájátszásbeli pozíciónkat.

Floratom Szeged AC Probart–Gödöllői EAC 6–1
Férfi asztalitenisz extraliga, 5. forduló, Szeged.
A szegedi győztesek: Vitsek 2, Németh 2, Timafalvi és a Vitsek, Németh páros.

Nem volt esélye a Szegedi Egyetem Taylor&Nash csapatának

A női vízilabda OB I nyolcadik fordulójában a Szegedi Egyetem Taylor&Nash hazai pályán 4-11-re kikapott a Ferencvárostól. Tovább olvasom