2017. 07. 24. hétfő - Kinga, Kincső 21°C | 34°C Még több cikk.

Belga–szerb női döntő a Roland Garroson

Az első helyen kiemelt belga Justine Henin és a szerb Ana Inanovics játssza a női egyes döntőjét a francia nyílt teniszbajnokságon, a Roland Garroson.
A szerb Ana Ivanovics óriási meglepetésre 65 perc alatt két nagyon sima játszmában legyőzte a végső sikerre is esélyes orosz Marija Sarapovát és bejutott a döntőbe a francia nyílt teniszbajnokságon. A 19 esztendős győztes pályafutása során első alkalommal jutott be Grand Slam-torna fináléjába.

A másik elődöntőben érvényesült a papírforma, a világranglista-vezető belga Henin végig remekül teniszezett, az alapvonalról pontosan és keményen ütött, a szerb Jankovics viszont csak árnyéka volt korábbi önmagának, szinte esélye sem volt a sikerre.

Elődöntők
Női egyes: Ivanovics (szerb)–Sarapova (orosz) 6:2, 6:1; Henin (belga)–Jankovics (szerb) 6:2, 6:2. A finálét szombaton 15 órától rendezik.

Előrelépett a Pick

Az első kalap harmadik helyén várja a június 29-i bécsi Bajnokok Ligája sorsolást a Pick Szeged… Tovább olvasom