2017. 01. 17. kedd - Antal, Antónia -4°C | 1°C

Birkózó SZVSE-s érmek Érdről

Az utánpótlás korú birkózóknál a 316 főt felvonultató érdi viadallal kezdődött meg az idei versenyévad.
Az SZVSE remek rajtot vett, ezt a hat érem mellett azt is bizonyítja, hogy a három tiszteletdíjból kettő a szegedieké lett.

A gyermek korcsoportban Kiss Benedek (26 kg) az első helyen végzett, a diák II. korcsoportban Lukics Alex (29 kg) szintén győzött, míg Lukics Martin (32 kg) harmadik lett. A diák I. korcsoportban pedig három bronzérmet szereztek a vasutasok: Horváth Gábor (29 kg), Kiss Károly (35 kg) és Szabó Bálint (63 kg) állhatott fel a dobogó alsó fokára.

A legtechnikásabb versenyzőnek járó tiszteletdíjat Kiss Benedek érdemelte ki, a tuskirályi címért járó kupát pedig Lukics Alex. A versenyzők edzői: Savanya Ferenc, Nagymihály Ferenc és Kiss Károly.

Rácz Sándor látja a fától az erdőt

Az SZVSE tájfutója 16 évesen többszörös országos bajnok, és tavaly már a nemzetközi mezőnyben is letette névjegyét. Tovább olvasom