2018. 01. 20. szombat - Fábián, Sebestyén -2°C | 6°C Még több cikk.

Birkózóezüst

Kazincbarcikán rendezték meg a felnőtt szabadfogású országos bajnokságot. A száztizenöt induló között ott volt a Szegedi VSE válogatott versenyzője, Szabó Czibolya Gábor is.
Kazincbarcikán rendezték meg a felnőtt szabadfogású országos bajnokságot. A száztizenöt induló között ott volt a Szegedi VSE válogatott versenyzője, Szabó Czibolya Gábor is. Az 55 kg-ban induló tehetséges birkózó amellett, hogy az érettségire készül, csak a győztestől a hazai pálya előnyét élvező Kovács Istvántól kapott ki. A junior korú versenyzőről a szakemberek dicsérően beszéltek, s szép eredményeket jósolnak neki.

A Szegedi VSE fiatal birkózói ott voltak Soltvadkerten a 130 induló között. A gyermek korcsoportban Dollák Tamara ismét a fiúk között indult, s a 22 kg-ban harmadik helyen végzett. A diák I korcsoportban a 10 induló közül a 46 kg-ban Balogh Gergely negyedik lett. A versenyzők felkészítője Kiss Károly és Balogh János.