2017. 06. 24. szombat - Iván 19°C | 33°C Még több cikk.

Biros: ez férfimunka!

Az előzetes papírformának megfelelően kezdte szereplését a magyar férfi vízilabda-válogatott a belgrádi Világliga-döntőn. A mieink könnyedén győzték le előbb Németországot, majd Görögországot is.
A montreali világbajnokságon ezüstérmet szerzett magyar válogatott a németek elleni nyitómeccs első negyedében nem nagyon remekelt, 3–3. Használhattak Kemény Dénes szövetségi kapitány feddő mondatai, hiszen a középső két játékrészben osztálykülönbség mutatkozott a két gárda között. A mieinknél különösen a Kásás Tamás távollétében csapatkapitánynak választott Biros Péter volt elemében: az együttes első kilenc góljából hatot vállalt magára. Ezt követően már a fiatalok is remekeltek, elsősorban a harmadik negyed sikerült parádésra, amikor 10–7 után Varga D. és Szívós, továbbá Katonás remek megoldásaival 14–7-re megugrottak a Kemény-legények.

Magyarország–Németország 16–10 (3–3, 5–2, 6–2, 2–3)
A magyar gólszerzők: Biros (7), Kiss Cs., Varga D., Katonás (2-2), Steinmetz Á., Madaras, Szívós.

A tegnap esti meccsen a görögöket is megszórták a mieink. A magabiztos győzelemhez a Szeged Beton VE játékosa, Hosnyánszky Norbert egy góllal járult hozzá.

Magyarország–Görögország 15–11 (5–5, 4–4, 3–0, 3–2)

Hasznos gyakorlás volt

Tegnap lejátszotta első hivatalos edzőmérkőzését a Liss- HNKC. A hódmezővásárhelyi csapat hazai… Tovább olvasom