2016. 10. 01. szombat - Malvin 11°C | 24°C

BL: előnyben az Inter - videókkal!

A labdarúgó Bajnokok Ligája első elődöntőjében az olasz Inter a spanyol Barcelonát fogadta. A hazaiak főleg a második félidőben nyújtott remek játékkal 3-1-es előnyből várhatja a visszavágót.
Két remek csapat, két kiváló szakember, nem is csoda, ha remekül kezdődött a találkozó. Azt hamar látni lehetett, az Inter elsősorban arra törekedett, hogy „kivegye" a játékból Messit és Xavit, ám arra nem számíthatott, hogy a bal oldali védő, Maxwell egy kiváló egyéni akció után gólpasszt ad Pedrónak. Ezzel a találattal vezetett a Barca, ám figyelmeztető jel volt Milito kihagyott ziccere. A holland Sneijder aztán már nem hibázott, amikor Dani Alves egyedül hagyta, így aztán félóra után, majd a szünetben is egyenlő volt az állás.

Pedro, 0-1.

Sneijder, 1-1.

Alaposan elkezdte az Inter a második játékrészt – erről árulkodott a 48. perc, amikor Milito megint gólpasszt adott, ezúttal azonban nem támadó, hanem a felfutó Maicon „botlott" bele a labdába, 2–1. Már több találat esett, mint a két csapat csoportmeccsén, amikor a milánói 0–0 után a Barca otthon 2–0-ra győzött. Ami jár, az jár: a 61. percben Milito is beköszönt, amikor Sneijder „lecsettent" fejesét lesgyanús helyzetből stukkolta a hálóba, 3–1. A visszavágót jövő szerdán 20.45-től rendezik Barcelonában.

Maicon, 2-1.

Milito, 3-1.

Inter (olasz)–Barcelona (spanyol) 3–1 (1–1)
Labdarúgó Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzés, Milánó, 80 ezer néző. Vezette: Benquerença (portugál).
Inter: Júlio César – Maicon (Chivu, 73.), Lucio, Samuel, Zanetti – Thiago Motta, Cambiasso, Pandev (Sztankovics, 56.) – Sneijder – D. Milito (Balotelli, 75.), Eto’o. Szakvezető: Jose Mourinho.
Barcelona: V. Valdés – Dani Alves, Piqué, Puyol, Maxwell – Xavi, Busquets, Keita – Messi, Ibrahimovic (Abidal, 62.), Pedro. Szakvezető: Pep Guardiola.
Gólszerzők: Pedro (19.), Sneijder (30.), Maicon (48.), Milito (61.).

Pranjic Pjanics ellen a BL-ben

A német sajtó szerint a Bayern München egyértelmű esélyesként lép pályára szerdán hazai pályán az… Tovább olvasom