2017. 09. 24. vasárnap - Gellért, Mercédesz 12°C | 17°C Még több cikk.

Bodrogi bajnok lett

A Győr melletti Szigetközben, Lipóton és festői környezetében rendezték az országúti kerékpáros országos diákolimpia döntőjét. A viadalon a megyéből a hódmezővásárhelyi Bethlen Gábor gimnázium tanulója, a Szegedi Kerékpár Sport Klub sportolója, Bodrogi Csaba vett részt.
A Győr melletti Szigetközben, Lipóton és festői környezetében rendezték az országúti kerékpáros országos diákolimpia döntőjét. A viadalon a megyéből a hódmezővásárhelyi Bethlen Gábor gimnázium tanulója, a Szegedi Kerékpár Sport Klub sportolója, Bodrogi Csaba vett részt. Az 1988–89-es születésűeknél a VI. korcsoportos igazolt versenyzők kategóriájában a 10 km-es időfutamot megnyerte, a 30 km-es mezőnyfutamban harmadik lett, így aztán megérdemelten szerezte meg az összetett diákolimpiai bajnoki címet.

A magyar férfi tekeválogatott nyerte a világbajnokságot

Három év után újra a magyar férfi tekeválogatott nyerte a csapat-világbajnokságot. Az óriási… Tovább olvasom