2017. 04. 25. kedd - Márk 6°C | 21°C Még több cikk.

Bodrogi Bau: három dobott gól és vereség

Hatalmas lehetőséget hagyott kihasználatlanul a Bodrogi Bau-Szentes férfi vízilabdacsapata. Szabó Zoltánék ugyanis a 8 közé akarnak kerülni, ehhez viszont kötelező lett volna hazai medencében legyőzni az OSC-t.
Bodrogi Bau-Szentes–OSC 3–5 (0–0, 0–1, 1–2, 2–2)
Vodafone férfi vízilabda OB I, 17. forduló. Szentes, ligeti uszoda, 200 néző. Vezette: Vojvoda, Fekete.
Szentes: HORVÁTH T. – Szabó Z., Araczki, Józsa, Németh, Balogh, Éles. Csere: Nacsev, Rácz, Turzai 1, Nagy M. 1, Szabó L. 1, Beleon. Edző: Tóth László.
OSC: ÁTS – Benczur, Korényi, ZENTAI 2, MAKLÁRI 2, Balla, Tiba. Csere: Kiss Gy., Ürögi 1, Cseh, Szentesi, Cserdi. Edző: Bíró Attila.
Gól – emberelőnyből: 4/1, ill. 8/1.

A jókora tét azonban mázsás teherként nehezedett a Kurca-parti pólósokra, begörcsöltek, ennek pedig az lett az eredménye, hogy az első góljukat a harmadik negyedben, a mérkőzés 19. percében (!) szerezték csak meg. Addig azonban a fővárosiak már kétszer is betaláltak Horváth Tamás kapujába, majd a folytatásban is ők maradtak higgadtabbak.

Hat perc volt már csak hátra a meccsből, amikor az exszentesi Zentai Tamás találatát követően már 1–4 éktelenkedett az eredményjelzőn. A hajrára valamelyest összekapta magát a Szentes, 40 másodperccel a vége felzárkózott egy gólra (3–4), de ennél többre ezen az estén nem tellett a szentesiek részéről.

A Bodrogi Bau szombaton 18 órakor a Debrecen vendégeként ugrik a vízbe.

Tóth László: – Játékosaimra bénítólag hatott rájuk a győzelmi kényszer. Az mindent elmond a teljesítményünkről, hogy három és fél negyeden keresztül csakegyetlen gólt tudtunk dobni...

Egykor álomdöntő volt, ma kicsiben: Szeged–Csepel

Szeged–Csepel. 16 éve feledhetetlen döntőt vívott egymással a két férfi röplabdacsapat. Ma is fontos meccset játszanak 18 órakor az Extraligában. Tovább olvasom