2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Borbola aranyérmei

Két versenyen is rajthoz álltak az SZVSE utánptólás birkózói. Közülük is kiemelkedett Borbola Imre teljesítménye. A fiatal reménység remekelt.
Két versenyen is indultak a Szegedi VSE fiatal birkózói. Szigetváron a Délzselic-kupán a 257 induló között nagyon szépen szerepeltek Savanya Ferenc és Kiss Károly edző tanítványai. Közülük is kiemelkedett Borbola Imre, aki valamennyi ellenfelét tussal győzte le, s így a 31 kg-os súlycsoport aranyérme mellé megkapta a legtechnikásabb versenyzőnek járó serleget is.

Rajta kívül a szintén diák II. korcsoportban, de a 41 kg-ban induló Mátrai Péter nyert. A 37 kg-ban Katona Richárd ezüst-, míg Dollák László Sándor bronzérmet nyert. A diák I. korcsoport +68 kg-os súlycsoportjában Benkő Bence nem talált legyőzőjére.

Másnap Esztergomban rendeztek nagyszabású utánpótlás birkózóversenyt, a fáradtsága ellenére ott is szőnyegre lépett Borbola Imre, mert legnagyobb riválisai is indultak. A Szegedi VSE tehetsége most is valamennyi ellenfelét legyőzte, s egy súlycsoporttal feljebb, 34 kg-ban, is a dobogó legmagasabb fokára állhatott. Rajta kívül Dollák László Sándor a 37 kg-ban bizonyult a legjobbnak.

Vastaps járt Makón

A Karcag legyőzését (3–0) követően vastaps kíséretében vonult az öltözőbe a Makó csapata. A… Tovább olvasom