2017. 04. 23. vasárnap - Béla 5°C | 14°C Még több cikk.

Botrány, kiállítás, öt gól és Videoton-siker Nyíregyházán

A Videoton 3-2-re legyőzte a Nyíregyházát szombaton a labdarúgó Soproni Liga 7. fordulójában. A találkozót az 1. félidőben rendbontás zavarta meg, de a rendőrök gyorsan helyreállították a rendet.
Soproni Liga, 7. forduló: Nyíregyháza Spartacus-Videoton FC 2-3 (1-1) Nyíregyháza, 3500 néző, v.: Szabó Zs. gólszerzők: Dosso (32., 11-esből), Homma (91.), illetve Alves (11., 74.), Sitku (52.)

kiállítva: Mboussi (15.) sárga lap: Homma (6.), Nánási (70.), Goia (77.), illetve Lipták (22.), Sitku (34.), Polonkai (55.), Farkas B. (55.)

Nyíregyháza: Vojinovic - Lakatos, Mboussi, Goia, Kiss Z. - Miskolczi (Nánási, 21.), Zabos, Pákolicz (Müller, a szünetben) - Bogdanovic - Homma, Dosso (Szélpál, 75.)

Videoton: Sebők - Lázár, Lipták, Horváth G., Varga - Nagy D., Polonkai, Farkas B., Szakály D. (Purovic, 72.) - Sitku (Elek, 52.), Alves

A korai vendéggól, majd Mboussi kiállítása rányomta bélyegét a mérkőzésre. Noha a Nyíregyháza egyenlíteni tudott, a Videoton végig uralta a mérkőzést, sokkal több helyzetet dolgozott ki, így kétség sem férhetett győzelméhez. A 32. percben a hazaiak egyenlítése után a mintegy 100 fős fehérvári szurkolótábor nekiment a helyi rendezőknek, ezért a rohamrendőrök megindultak a lelátóra és pár perc alatt rendet is tettek.

• 2. Tisza 2009. szeptember 13. 18:37
    „Azzal tisztában vagy, hogy Bodnár az utóbbi 9 évben nem Magyarországon focizott? Csak most igazolt a Debrecenhez.
    Már a teljessség kedvéért!”
  • 1. maci52 2009. szeptember 13. 12:24
    „Nem is keresnek rosszul ezek az aranyballábasok.

A luxusjárgányokért rajongó, autóőrültként számon tartott Bodnár Lászlónak - a bírósági ítéletnek megfelelően - most másfél évig le kell mondania szenvedélyéről, legfeljebb az anyósülésre ülhet be a kocsijába.

Ennek ismeretében nem véletlen, hogy a nyíregyházi illetőségű Bodnár Debrecenben készül lakást bérelni, nyilván nem akarja magát sofőrrel vagy családtaggal fuvaroztatni.

Lilinek nehéz lesz beülni az emberéletet kioltó kocsiba.

Felmerül persze a kérdés, mi lesz azzal az autóval, amellyel a futballista augusztus 28-án halálra gázolta a 34 esztendős Kovács Csabát. Az egyik családtagtól származó információ szerint a luxusautót - a Mercedes S600 V12 ,,fapados" kivitele kerül 48 768 000 forintba, Bodnáré ráadásul biturbó változat - jelenleg egy szervizben javítják.

A használtauto.hu internetes portál adatai szerint a játékos körülbelül negyvenmilliót kaphatna ugyan a kocsiért, de egy csapattársa állítása szerint nem válik meg a rossz emlékű járgánytól, amíg ő nem vezethet, menyasszonya, a gyönyörű Regős Lili használhatja a hozzá méltóan szép Mercit.
    n. n.

S”

Holland bajnokság - Dzsudzsák ismét góllal segítette a PSV-t

Többek között Dzsudzsák Balázs góljával a PSV Eindhoven hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Roda gárdáját… Tovább olvasom