2017. 06. 25. vasárnap - Vilmos 22°C | 36°C Még több cikk.

Búcsú, győzelemmel

Győzelemmel zárta szereplését a magyar női kézilabda-válogatott a dániai világkupán: Mátéfi Eszter csapata két vereség után 24–16-ra verte a francia együttest.
A mérkőzést az első percektől kezdve rengeteg hiba jellemezte, majd 5–4-es francia előny után sorozatban háromszor találtak be a magyarok, és kétgólos előnyüket a szünetig megőrizték. A magyar válogatott gyakran került emberhátrányba, ám Herr Orsolya védései miatt volt tartása az együttesnek. A folytatásban a támadójáték is feljavult, így a franciáknak esélyük sem volt, hogy szorossá tegyék az eredményt.

Eredmény, 3. forduló: Magyarország–Franciaország 24–16 (12–10), a magyar gólszerzők: Bulath 6, Zácsik 5/2, Vérten 3, Tóth T. 2, Bódi 2, Kovacsics 2, Vincze 2, Tóth K. 2.

Szeviép Szeged - Partizan Beograd 98-81

Végig vezetve, 98-81-es nagyarányú győzelmet aratott a Szeviép Szeged csapata a Partizan Beograd… Tovább olvasom