2017. 06. 27. kedd - László 17°C | 33°C Még több cikk.

Budapesten versenyeztek az SZVSE futói

A közelmúltban rendezte meg a Budapest Sportiroda a 20. Nike Budapest nemzetközi félmaratoni futóversenyt, mely egyben táv országos bajnoksága is volt.
A közelmúltban rendezte meg a Budapest Sportiroda a 20. Nike Budapest nemzetközi félmaratoni futóversenyt, mely egyben táv országos bajnoksága is volt. Ez utóbbi megmérettetésen az utánpótlás (U23) lányoknál szép szegedi sikerek születtek: egyéniben Biacsi Bernadett (SZVSE) 1 óra 27 perc 7 másodperces idővel 3. lett, testvére Ilona pedig a 4. helyen ért célba. Csapatban az SZVSE (Biacsi Bernadett, Biacsi Ilona, Székely Orsolya – 4:31.54) szerezte meg az aranyérmet.

– Számítottunk erre a győzelemre, mert a két Biacsi lány nagyon jó formában volt. Tulajdonképpen minden az eredetileg gyalogló, Székely Orsin múlott. Ő is nagyszerűen teljesített, egyéniben 11. lett, ez pedig a csapatnak az elsőséget jelentette – mondta Antal Andor edző.

Gyöngyösi: Mi jutunk a négybe

A férfi vízilabda Magyar Kupában az elmúlt hétvégi csoportmeccsek után pénteken és szombaton már a… Tovább olvasom