2017. 11. 23. csütörtök - Kelemen, Klementina 3°C | 13°C Még több cikk.

Cegléden nyert a Makó FC

Labdarúgás - A labdarúgó NB II keleti csoportjában Maróti triplájával Cegléden gyűjtötte be a három pontot a Makó FC.
Igazi rangadóvá minősült a labdarúgó NB II keleti csoportjának Cegléd–Makó mérkőzése. A hazai gárda negyedik, a vendégek az ötödik helyen álltak, és a két együttes között egy pont volt a különbség. A Makó nem ijedt meg saját árnyékától és Maróti mesterhármasával elhozta a három pontot. A győzelem azt is jelenti, hogy a két csapat helyet cserélt egymással a bajnoki táblázaton.

NB II., KELETI CSOPORT, 17. FORDULÓ

RESTART CEGLÉDI VSE–MAKÓ FC 0–3 (0–1)
Cegléd, 300 néző. V: Németh Á. (Vígh T., Agócs).

CEGLÉD: Sánta – Ladóczki (Gór, 84.), Tóth A., Ramos, Juhász (Olasz, 46.) – Barna, Fehér – Horváth (Kecskeméti, 64.), Szabó, Sellei – Medgyesi. Vezetőedző: Soós Imre.

MAKÓ: Czirbus – Béres R. (Rakonczai, 23.), Dálnaki, Gévai, Puskás – Kulacsik (Podonyi, 71.), Varga R. (Nagy A., 84.), Magyar Gy., Bány – Maróti, Ngalle. Vezetőedző: Kolozsvári János.

Gólszerző: Maróti (0–1) a 19., Maróti (0–2) a 66., Maróti (11-esből, 0–3) a 89. percben.

Soós Imre: – Sajnos már a múlt héten megpecsételtük sorsunkat, hiszen két védőnk kiállítása miatt most a komplett hátsó sorunk hiányzott. A gólokat óriási, egyéni védekezési hibákból kaptuk.

Kolozsvári János: – Úgy érzem taktikus játékkal megérdemelten nyertünk, korábbi mumusunk otthonában.

• 6. xmanó 2009. március 20. 11:14
    „MINDENKI hozzon magával még egy embert!”
  • 5. sós 2009. március 16. 22:51
    „Hajrá Makó mert kurva jók vagyunk!Szép volt fiúk!Aki csak tud jöjjön a hazai mecssekre,mert nagyon jó gárda van Makón.”
  • 4. MC_05 2009. március 16. 15:01
    „Sok-sok nézőt az Erdei Ferenc térre!!!”
  • 3. magyarok 2009. március 15. 18:59
    „Hatalmas gratuláció! Várjuk a folytatást... :)”
  • 2. Indian 2009. március 14. 20:19
    „Vannak meccsek melyeket sosem feled el az ember!Ez is ilyen volt!Szép volt srácok,igazi csapatmunka!Jó volt makóinak lenni a ceglédi stadionban!”
  • 1. xmanó 2009. március 14. 19:40
    „Szép volt fiúk,csak így tovább!”

Veszprém-Pick Szeged 29-24

Kézilabda - A Budapest Bank férfi kézilabdaliga csúcsrangadóján megérdemelten nyert az MKB Veszprém. Tovább olvasom