2017. 12. 12. kedd - Gabriella 7°C | 15°C Még több cikk.

Csb-második fiatalok

Budapesten az Újpest csarnokában bonyolították le a diák B korcsoportos cselgáncs csapatbajnokságot. Az eseményen a Szegedi Judo Iskola nagyszerűen szerepelt, és a Miskolc (8:2), valamint a KSI (9:1) legyőzésével a döntőbe került, ahol a szekszárdi Gemenc SE-vel szemben minimális különbségű (4:5) vereséget szenvedett.

A klub két versenyzője a romániai Kézdivásárhelyen nemzetközi viadalon két érmet szerzett: Gémes Katalin (57 kg) első, Miklós Balog Ádám (73 kg) második helyen végzett.

A csapat

A Szegedi Judo Iskola csb-második csapata: Mónus Ede (29 kg), Dobó Márkó (32 kg), Ohát Ottó (35 kg), Palásti Csaba (38 kg), Szabó Endre (41 kg), Huszár Károly (41 kg), Szabó István (41 kg), Kiss Márkó (45 kg), Ohát Zalán (50 kg), Kónya László (55 kg), Máté Erik (+60 kg). Edzők: Körmöczi Lajos, Katona Pál, Szilágyi Csaba, Kovács Szabolcs, Bürgés Mihály.

A nagy kedvenc emléke

A szegedi Lékó Péter idei utolsó versenyén, Moszkvában az első helyen végzett. A magyar játékos az… Tovább olvasom