2017. 05. 24. szerda - Eszter, Eliza 13°C | 24°C Még több cikk.

Csőbe húzták őket

Az esélyesebb Első Beton hazai pályán Tóth Attilának az utolsó percben szerzett góljával győzte le a sereghajtó Cső-Montage gárdáját.
Első Beton–Cső-Montage 6–5 (2–3)
NB I-es futsalmérkőzés. Újszegedi sportcsarnok, 250 néző. Vezette: Álló, Vincze.
Első Beton: Halász – Szentágotai, Rácz A., Tóth A., Németh L. Csere: Tihanyi (kapus), Puskás, Bullás, Kovács P., K. Tóth, Juhász, Sádt. Edző: Szabó Zsolt.
Gólszerzők: Szentágotai, Puskás, Juhász, Németh L., Tóth A. (2), ill. Erdős, Mezőfalvi, Jenei (2), Biczi.

Álomrajt: a 38. másodpercben Szentágotai egyéni akciója után vezetett a Beton! Gyors ébredés az álomból: a 4. percben már a Cső-Montage-nál volt az előny. Sőt: a 8. percben Erdős is betalált, 1–3. Beszorította ellenfelét a szegedi csapat, ám zártan védekezett a fővárosi gárda, így kevés esély maradt a hazai gólhelyzetre. Tanácstalan, de legalább lelkes volt a szegedi gárda, és a szünet előtt Puskás révén közelebb is merészkedett ellenfeléhez, 2–3.

Sterbik kivédte a szemünket

Egy félidei jó játék ellenére is vereséggel kezdte hazai pályán BL-szereplését a Pick Szeged, igaz,… Tovább olvasom