Délmagyar logó

2017. 06. 27. kedd - László 17°C | 33°C Még több cikk.

Csongrád megye hétvégi sportműsora

PÉNTEK

ÖKÖLVÍVÁS

Erdei János-emléktorna, Makó, Erdei János Sportcsarnok, 17.

SZOMBAT

ASZTALITENISZ

Mazda Móczás-kupa serdülő és ifjúsági országos bajnokság, Szeged, Topolya sor, 10.

KÉZILABDA

ASA-Consolis-HNKC–Dunaferr, Hódmezővásárhely, Balogh Imsi Aréna, 18.

NB II, Délkeleti csoport, nők: Marosmenti NKSE– KSZSE-Szeged, Makó, Erdei János Sportcsarnok, 16.

LABDARÚGÁS

Megyei I. osztály, 12. forduló: Kiszombor–Röszke, Kiszombor, 14 (ifik: 12). Tápé– SZVSE-Gyálarét, Tápé, 14 (12). Csanádpalota–Szentesi Kinizsi, Csanádpalota, 14 (12). Mindszent–Balástya, Mindszent, 14 (12).

Megyei II. osztály, 12. forduló, Homokháti csoport: Universitas–Tömörkény, Szeged, Kisstadion, 11. Tisza–Maros csoport: CONTITECH-Makó II.–Székkutas, Makó, MAK-pálya, 14 (ifik: 12). Újszentiván– Fábiánsbebestyén, Újszentiván, 14 (12).

Megyei III. osztály, 13. forduló: IKV-Alsóváros–Földeák, Szeged, Szabadság tér, 14. Zákányszék–Csongrád II., Zákányszék, 14. Balástya II.–HFC III.-Bercsényi, Balástya, 14. Tiszasziget II.-Károlyi–Kübekháza, Tiszasziget, 14.

Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–Cegléd, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U13/B: 10, U15/B: 12. Sándorfalva–Karcag, Sándorfalva, U15: 10, U13: 12. HFC– Újpest, Hódmezővásárhely, U15: 11, U13: 13.

Interliga gyermektorna, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 11.

RÖPLABDA

Extraliga, férfiak: HPQ-Szeged–Veszprém, újszegedi sportcsarnok, 16.

TÁNC

Felnőtt, ifjúsági tíztánc és junior standard ranglistaverseny, ifjúsági standard és latin-amerikai magyar bajnokság, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 10.

VÍZILABDA

OB I, férfiak: Szeged Beton–Domino-Honvéd, újszegedi sportuszoda, 18.30. Bodrogi Bau-IOS-Szentes–Vasas, Szentes, ligeti uszoda, 18.30. OB I, nők: Hungerit-MetalCom-Szentes–Dunaújváros, Szentes, ligeti uszoda, 16.30. OB I/B, férfiak: SZVPS–Cegléd, újszegedi sportuszoda, 16.

VASÁRNAP

ASZTALITENISZ

Mazda Móczás-kupa serdülő és ifjúsági országos bajnokság, Szeged, Topolya sor, 10.

LABDARÚGÁS

NB II, Keleti csoport, 13. forduló: Makó FC–Mezőkövesd, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 13.30.

Megyei I. osztály, 12. forduló: Mórahalom–Nagymágocs, Mórahalom, 14 (ifik: 12). Ásotthalom–Csongrád, Ásotthalom, 14 (12). Sándorfalva– Kistelek, Sándorfalva, 14 (12). Tiszasziget-Károlyi–Kiskundorozsma, Tiszasziget, 14 (12).

Megyei II. osztály, 12. forduló, Homokháti csoport: Forráskút–Baks, Forráskút, 14 (ifik: 12). Bordány–Üllés, Bordány, 14 (12). Zsombó–Csanytelek, Zsombó, 14 (12). Szatymaz–FK 1899 Szeged, Szatymaz, 14 (12). Tisza–Maros csoport: Szőreg–Szegvár, Szőreg, 14 (ifik: 12). Algyő II.– Apátfalva, Algyő, 14. HFC II.- Bercsényi–UTC, Hódmezővásárhely, 14 (12).

Megyei III. osztály, 13. forduló: Pusztamérges–Ruzsa, Pusztamérges, 14. Domaszék–Öttömös, Domaszék, 14.

HÉTFŐ

FUTSAL

NB I, férfiak: Legrand-MetalCom-Szentes–Csömör, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 20.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Koeman magyar bajnokikra látogat

Erwin Koeman, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a november 14-én sorra kerülő,… Tovább olvasom